Ulán chot

24. 9. 2019 - 25. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ulán chot patří na základě hodnocení uživatelů Vienna International Hotel (Ulanhot Waterview Park), Baiyue International Hotel a Hampton By Hilton Ulanhot. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ulán chot přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Ulán chot

od 423 Kč
od 1 314 Kč
od 876 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 643 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ulán chot je srpen, kdy průměrná cena činí 1 256 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 818 Kč za noc. To je o 5 % méně než průměrná cena za noc ve výši 865 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Ulán chot je Ulanhot (HLH) (6,81 km).

Naplánujte si cestu do země Čína