Ulán chot

26. 2. 2020 - 27. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ulán chot patří na základě hodnocení uživatelů Wulanhaote Rongjia Hotel, Xingan League Warm Pavilion Fashion Hotel a Wulanhaote Mengjia Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ulán chot přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Ulán chot

od 479 Kč
od 1 543 Kč
od 1 468 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 659 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ulán chot je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 498 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 899 Kč za noc. To je o 24 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 116 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Ulán chot je Ulanhot (HLH) (6,81 km).

Naplánujte si cestu do země Čína