Aalborg

26. 2. 2020 - 27. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Aalborg patří na základě hodnocení uživatelů Store Restrup Manor House, Comwell Hvide Hus Aalborg a Scandic Aalborg Øst. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Aalborg přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Aalborg

od 2 442 Kč
od 2 652 Kč

Co říkají cestující o městě Aalborg?

9,8
Nadšenci pro turistiku
9,8
Nadšenci pro noční život
9,6
Cestující rodiny
7,5
Na služební cestě
7,4
Hledači duchovna
Hodnocení členů (11)
Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
03.10.2015

This is the fourth largest city in Denmark but has not really seen a large tourist invasion. The port is being updated and was nice because we docked right next to the action. The city is very pedestrian friendly with lots of shops and restaurants.

Ryan @ OnyxHotels
Ryan @ OnyxHotelsAustin
09.08.2014

This was a great place to spend the summer back in the day. I had a wonderful time on the beaches. Although it was not very warm, and the water was freezing, I still managed to get quite a sunburn.

Cobe Lai
Cobe LaiHongkong
06.01.2017

I spent half a year in this city a few years ago. Aalborg is a splendid and compact city with comprehensive transportation network, you can easy access to any tourist spots that interests you.

Vasileios Theodosiadis
Vasileios TheodosiadisIraklio
06.01.2017

Aalborg is not a densely- populated city. There is no traffic jam and you can go from the one side to the other very fast. It's a picturesque place with some of the characteristics of Scandinavia.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 1 678 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Aalborg je červenec, kdy průměrná cena činí 2 756 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 2 307 Kč za noc. To je o 3 % více než průměrná cena za noc ve výši 2 230 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Aalborg je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 1,6 °C/34,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 21,5C/70,7F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -1,3 °C/29,7 °F.
Nejbližší letiště u města Aalborg je Aalborg (AAL) (8,24 km).

Naplánujte si cestu do země Dánsko