Aarhus

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Aarhus patří na základě hodnocení uživatelů Danhostel Aarhus City, Cabinn Aarhus a Zleep Hotel Aarhus Syd. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Aarhus přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Aarhus

od 2 919 Kč
od 3 216 Kč

Co říkají cestující o městě Aarhus?

9,8
Nadšenci pro umění a design
9,2
Nadšenci pro historii
8,2
Cestující rodiny
7,5
Nadšenci pro turistiku
7,0
Studenti
Hodnocení členů (21)
Alberto Rodriguez Aguilera
Alberto Rodriguez Aguilera
05.08.2019

Aarhus en la segunda ciudad y puerto más importante de Dinamarca, en la cual puedes visitar lugares de interés general como la iglesia de san clemente, el museo vikingo, el puente sin fin, el palacio de Marselisborg y el ayuntamiento. Si consigues permiso de subir al campanario del ayuntamiento puede lograr una panorámica muy Bella de toda la Ciudad.

Michael Albertsen
Michael AlbertsenAarhus
20.12.2015

Aarhus is a city of great museums, good food and a lot of great danish design.

Kelly Paras
Kelly ParasWashington, D.C.
13.12.2015

A trip to Jutland will inevitably include a stop in Denmark's second largest city, Aarhus. The city has the quintessential mix of Danish architecture, green copper topped church spires dating back hundreds of years, juxtaposed with ultra-modern buildings in sharp clean lines. The Aarhus docklands provide a wonderful place to experience this mix as the Isbjerget housing complex commands the skyline.

Cathrine Berthelsen
Cathrine Berthelsen
20.09.2015

Aarhus is a lovely city, both when going with friends and family. + it's a great place for shopping

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je září, kdy průměrná cena činí 2 174 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Aarhus je leden, kdy průměrná cena činí 3 425 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci únor minulý rok byla 2 770 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Aarhus je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 1,9 °C/35,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 20,7C/69,3F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -0,7 °C/30,7 °F.
Nejbližší letiště u města Aarhus je Århus (AAR) (30,39 km). K dalším letištím poblíž patří: Karup (68,91 km)

Naplánujte si cestu do země Dánsko