Helsinky

25. 6. 2019 - 26. 6. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Helsinky patří na základě hodnocení uživatelů Hilton Helsinki Kalastajatorppa, Hotel Arthur a Radisson Blu Seaside Hotel, Helsinki. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Helsinky přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Helsinky

od 2 888 Kč
od 3 861 Kč
od 6 634 Kč

Co říkají cestující o městě Helsinky?

9,8
Nadšenci pro umění a design
8,2
Nadšenci pro jídlo
7,9
Nadšenci pro historii
7,8
Dobrodružní cestovatelé
7,7
Zelené cestování
Hodnocení členů (107)
Anne Lowrey
Anne LowreySan Francisco
28.02.2019

Helsinki truly surprised me with its vibrant cafe culture, surrounding nature, and relaxing saunas. I highly recommend visiting, and it feels very safe as a solo female traveler.

Carolina Félix
Carolina Félix
11.12.2018

Helsinki it's an amazing city but the best part is for sure it surroundings full of nature. Suomenlinna and Seurasaari are little islands around the city that have pure beauty and nature. if you want to be a little bit adventorus and see the wild like of northen countries then you shoul

Leow Cheng Lam
Leow Cheng LamKlang
05.12.2018

We start our tour through the city centre, with a visit to Senate Square, flanked by the Helsinki Cathedral, Government Palace, University Helsinki and National Library. Then proceed to the Rock Church (Temppeliau kio) visit the largest Orthodox Church in Western Europe: Uspenski Orthodox Cathedral and have a photostop at the artistic Sibelius Monument.

Tyson Bramer
Tyson BramerLos Angeles
06.11.2017

Somewhat off the beaten track of Europe, this city should definitely not be missed. With a great blend of Europe and Russia, this city is a great escape from mainland Europe.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 2 802 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Helsinky je srpen, kdy průměrná cena činí 4 175 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc červen minulý rok byla 3 088 Kč za noc. To je o 3 % méně než průměrná cena za noc ve výši 3 182 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Helsinky je očekávaná průměrná teplota pro měsíc červen 14,1 °C/57,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 22,1C/71,8F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -6,6 °C/20,1 °F.
Nejbližší letiště u města Helsinky je Helsinki Vantaa (HEL) (17,74 km).

Naplánujte si cestu do země Finsko