Kuusamo

7. 3. 2020 - 8. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Kuusamo patří na základě hodnocení uživatelů Holiday Club Kuusamon Tropiikki, Holiday Club Kuusamon Tropiikki Resort Apartments a Holiday Home Siula. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Kuusamo přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Kuusamo

od 3 600 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červen, kdy průměrná cena činí 2 142 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Kuusamo je prosinec, kdy průměrná cena činí 4 047 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 3 154 Kč za noc. To je o 1 % méně než průměrná cena za noc ve výši 3 207 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Kuusamo je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -11,4 °C/11,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 19,0C/66,2F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -16,1 °C/3,0 °F.
Nejbližší letiště u města Kuusamo je Kuusamo (KAO) (3,52 km).

Naplánujte si cestu do země Finsko