Oulu

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Oulu patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Lasaretti, Lapland Hotels Oulu a Best Western Hotel Apollo. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Oulu přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Oulu

od 2 323 Kč
od 3 693 Kč

Co říkají cestující o městě Oulu?

9,8
Hledači duchovna
Hodnocení členů (6)
chiara cerini
chiara ceriniLos Angeles
06.01.2017

I had a wonderful camping at Campsite Montta-active camping in Muhos (Oulu), located in a wood and on a river/stream. This camp site with sloping grounds has pitches pitches with shade. Campsite Montta-active camping is located close to a pebble beach. It is possible to rent hikers' cabins. and if you like.. go fishing crabs!

Francis Tapon
Francis TaponSan Francisco
06.01.2017

For a bit off the beaten path from Oulu, go to Hautajärvi Nature Center and hiking the 80 kilometer (50 mile) Karhunkierros Trail. If you can say the name of that trail, you deserve a trip to Finland. It means “The Bear’s Trail.” The path starts at a place called Hautajärvi, which means “Grave Lake.” With such cheerful names, I wondered if it was smart hiking this trail alone. The Karhunkierros Trail features ravines, primeval forests, and suspension bridges over whitewater rivers. The civilized Finns have built pitkospuu (narrow wooden paths) to preserve the vulnerable vegetation and to make you an easy target for the gangs of mosquitoes.

ux pux
ux pux
08.10.2019

Incredible culture, without words. I wish to return

Inderjeet Kaur
Inderjeet KaurOulu
30.06.2012

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 2 234 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Oulu je červenec, kdy průměrná cena činí 2 859 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 2 442 Kč za noc. To je o 1 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 487 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Oulu je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -8,2 °C/17,2 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 20,0C/68,0F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -11,9 °C/10,6 °F.
Nejbližší letiště u města Oulu je Oulu (OUL) (10,50 km).

Naplánujte si cestu do země Finsko