Bengkulu

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Bengkulu patří na základě hodnocení uživatelů OYO 2360 Hotel Rio Indonesia, RedDoorz Near Bencoolen Mall Bengkulu a RedDoorz Near Jalan Mayjen Sutoyo Bengkulu. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Bengkulu přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Bengkulu

od 509 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 479 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Bengkulu je leden, kdy průměrná cena činí 839 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 569 Kč za noc. To je o 3 % méně než průměrná cena za noc ve výši 589 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Bengkulu je Bengkulu (BKS) (11,38 km).

Naplánujte si cestu do země Indonésie