Bari

27. 2. 2020 - 28. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Bari patří na základě hodnocení uživatelů Best Western Hotel HR, Hotel 90 a Visa Residence. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Bari přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Bari

od 1 588 Kč
od 2 067 Kč
od 3 221 Kč

Co říkají cestující o městě Bari?

9,8
Cestující rodiny
8,9
Nadšenci pro jídlo
7,4
Nadšenci pro historii
7,0
Nadšenci pro turistiku
6,7
Baťůžkáři
Hodnocení členů (63)
Tina Ak
Tina Ak
18.05.2019

Bari je světlé, pohostinné město. Mnoho turistů z CIS přichází do baziliky sv. Mikuláše. Pokud náboženství není prioritou, pak je v Apulii mnoho útulných měst, kde si každý najde něco zajímavého - památky římské říše, hudební festivaly, divadla nebo jen krásné pláže. Bari sám o sobě není příliš velký, zajímavé staré město a pevnost. Tam je park, kde žít želvy. Místní obyvatelé jsou přátelští a pomáhají, i když nemluví anglicky (80%). Zajímavé místo pro odpočinkovou dovolenou.

Владимир Мартынов
Владимир Мартынов
19.04.2019

Fantastické místo! Bari je magická, Roca Imperial je báječná, Calabria láká. Chtěl jsem tam zůstat a tohle je poprvé.

Veruska Anconitano
Veruska AnconitanoDublin
31.05.2018

Výlet do Puglia nemůže být bez návštěvy Bari, která je známá tím, že je jedním z nervových center v regionu. Rozhodně ochutnejte Bari focaccia.

GianCi
GianCiMagliano Sabina
19.07.2017

Dobré jídlo, krásní lidé, silné barvy, jako pastely, domy a moře, s tou krásnou věcí, kterou je bazilika sv. Mikuláše, před Jadranem, se světly, která přicházejí a odcházejí ve večerních hodinách, při západu slunce. město, které kouzelný prostor hledáme již od dětství. Kulinářský ráj, kde se na stole hemží ryby. Cíl, který doporučuji rodinám, párům, přátelům, nákladům je poměrně nízký a výsledky překvapující.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 1 678 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Bari je srpen, kdy průměrná cena činí 2 577 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 918 Kč za noc. To je o 3 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 978 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Bari je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 8,4 °C/47,1 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 30,3C/86,5F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 3,8 °C/38,8 °F.
Nejbližší letiště u města Bari je Bari (BRI) (7,22 km).

Naplánujte si cestu do země Itálie