Brindisi

3. 2. 2020 - 4. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Brindisi patří na základě hodnocení uživatelů Kelina Charme Hotel, Executive Inn Boutique Hotel a Hotel Colonna. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Brindisi přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Brindisi

od 1 392 Kč
od 2 275 Kč
od 12 257 Kč

Co říkají cestující o městě Brindisi?

9,8
Cestující rodiny
9,1
Nadšenci pro jídlo
6,7
Studenti
6,5
Nadšenci pro historii
5,9
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (8)
Christine  R
Christine R
06.10.2019

A good mix of new and old. Easy to walk round if you take care with your route as some routes climb steep steps. Laid back cafe on the front with comfy deckchairs was just what we wanted. Stefano, at the Tempio Di San Giovanni al Sepolcro, was very knowledgeable and hospitable. Worth a visit.

GianCi
GianCiMagliano Sabina
19.07.2017

From the sea to the Apulian landscape, from fish dishes to those of land, from a boat trip on the coast to pizza, Brindisi is all a discovery. Tourists, prepare hearts and wallets. Something you will also spend to get your heart drunk and it's good, because in a country like this it almost seems like life, yes, life gets longer, so beautiful toast that is good for health, a little less to the wallet, but I swear , prices are really accessible.

Diana W
Diana WSan Pietro in Lama
19.01.2017

Take a walk along Brindisi boardwalk, stop at Bettys Bar for delicious ice cream and cakes, visit the museum with Greek and Roman antiquities. Walk up main street and visit the many shops. Stop for lunch at one of the many fish restaurants.

Mary Sevasta
Mary SevastaValletta
13.09.2014

A quite town in Italy with a great shopping mall and local Italian cafeterias

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 1 407 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Brindisi je srpen, kdy průměrná cena činí 2 394 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 616 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Brindisi je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 9,9 °C/49,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 29,7C/85,5F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 6,3 °C/43,3 °F.
Nejbližší letiště u města Brindisi je Brindisi (BDS) (2,52 km).

Naplánujte si cestu do země Itálie