Foggia

5. 3. 2020 - 6. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Foggia patří na základě hodnocení uživatelů JLL Room, Appartamento San Lorenzo Foggia a B&B Casa in Centro Foggia. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Foggia přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Foggia

od 1 554 Kč
od 1 614 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 1 328 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Foggia je listopad, kdy průměrná cena činí 1 630 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 569 Kč za noc. To je o 2 % více než průměrná cena za noc ve výši 1 534 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Foggia je Foggia Gino Lisa (FOG) (3,99 km). K dalším letištím poblíž patří: Vieste (70,49 km) San Domino Island (72,94 km)

Naplánujte si cestu do země Itálie