Janov

26. 9. 2019 - 27. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Janov patří na základě hodnocení uživatelů Mercure Genova San Biagio, Holiday Inn Genoa City a Best Western Premier CHC Airport. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Janov přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Janov

od 2 587 Kč
od 3 582 Kč
od 4 517 Kč

Co říkají cestující o městě Janov?

9,8
Nadšenci pro historii
7,0
Nadšenci pro umění a design
6,4
Nadšenci pro turistiku
6,4
Cestující rodiny
6,1
Hledači duchovna
Hodnocení členů (65)
GianCi
GianCiMagliano Sabina
04.09.2017

Genova è la città con il centro storico più grande d'Europa, se non fosse per il lavori di ristrutturazione e ammodernamento di Haussmann sarebbe Parigi. Ho conosciuto questa città prima di vederla, grazie alle canzone di De André che spesso l'ha tenuta tra le sue labbra, suonandola ai concerti, raccontando le sue storie tristi, di prostitute, di vicoli, di porti stanchi. Poi sono venuto a vederla ed era un movimento continuo di luci e di dialetti, che sembra non finire mai. Mi è piaciuta subito. Si tratta di una di quelle città dove mi trasferirei ora e per sempre, la mia casa italiana dove non abito.

Cindy Pain
Cindy PainSeattle
11.07.2016

Genova is the maritime center of Italy. It has important history for the country. It is most definitely a working city and grittier than the more popular vision you may have but a visit to the old city allows you to experience a time gone by. I love the colors of these houses clustered together.

Peter Koghee
Peter KogheeAmsterdam
13.05.2016

GENOVA / GENOA / GENUA A visit to the harbour city Genoa is the right choice for everyone. A perfect combination for wine, food and lovers of architecture. Also a great place to enjoy museums, palaces, villas and piazzas. And a heaven for shoppers! And it is the birthplace of Columbus.

Spencer Samuel
Spencer Samuel
03.11.2015

Make sure you take a tour of old town Genoa for the medieval and Renaissance architecture!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 988 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Janov je srpen, kdy průměrná cena činí 2 514 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 2 105 Kč za noc. To je o 5 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 213 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Janov je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 19,7 °C/67,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 28,7C/83,7F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 3,9 °C/39,0 °F.
Nejbližší letiště u města Janov je Janov (GOA) (7,67 km).

Naplánujte si cestu do země Itálie