Janov

7. 3. 2020 - 8. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Janov patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Acquario, Hotel Britannia a Hotel Agnello d'Oro Genova. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Janov přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Janov

od 1 964 Kč
od 2 142 Kč
od 2 990 Kč

Co říkají cestující o městě Janov?

9,8
Nadšenci pro historii
7,0
Nadšenci pro umění a design
6,4
Nadšenci pro turistiku
6,4
Cestující rodiny
6,1
Hledači duchovna
Hodnocení členů (65)
GianCi
GianCiMagliano Sabina
04.09.2017

Genoa is the city with the largest historic center in Europe, if it were not for the renovation and modernization of Haussmann it would be Paris. I met this city before seeing it, thanks to the songs of De André who often kept it between his lips, playing it at concerts, telling his sad stories, of prostitutes, of alleys, of tired ports. Then I came to see it and it was a continuous movement of lights and dialects, which seems to never end. I liked it immediately. This is one of those cities where I would move now and forever, my Italian home where I don't live.

Cindy Pain
Cindy PainSeattle
11.07.2016

Genova is the maritime center of Italy. It has important history for the country. It is most definitely a working city and grittier than the more popular vision you may have but a visit to the old city allows you to experience a time gone by. I love the colors of these houses clustered together.

Peter Koghee
Peter KogheeAmsterdam
13.05.2016

GENOVA / GENOA / GENUA A visit to the harbour city Genoa is the right choice for everyone. A perfect combination for wine, food and lovers of architecture. Also a great place to enjoy museums, palaces, villas and piazzas. And a heaven for shoppers! And it is the birthplace of Columbus.

Spencer Samuel
Spencer Samuel
03.11.2015

Make sure you take a tour of old town Genoa for the medieval and Renaissance architecture!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 2 023 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Janov je srpen, kdy průměrná cena činí 2 559 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci únor minulý rok byla 2 291 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Janov je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 8,0 °C/46,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 28,7C/83,7F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 3,9 °C/39,0 °F.
Nejbližší letiště u města Janov je Janov (GOA) (7,67 km).

Naplánujte si cestu do země Itálie