Manizales

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Manizales patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Boutique del Café, Hostal Kaleidoscopio a Hotel Boutique Studio. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Manizales přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Manizales

od 1 151 Kč
od 1 210 Kč
od 2 006 Kč

Co říkají cestující o městě Manizales?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
8,7
Zelené cestování
8,7
Cestující rodiny
8,5
Baťůžkáři
7,5
Nadšenci pro historii
Hodnocení členů (8)
Briana
BrianaNew York City
12.11.2016

Manizales is a pleasantly cool, mid-sized university town, surrounded by mountains on all sides. Its steep streets will make you think of San Francisco, but the town takes on a student vibe with an interesting mix of restaurants and bars. Most visitors pass through on their way to Parque Los Nevados, but it’s fun to take a cablecar up to the city center and wander around for a few hours if you have the time.

Daniel Mason-D'Croz
Daniel Mason-D'CrozBrisbane
25.10.2015

Located in the center of Colombia's coffee producing region, it is located on a ridge with the main road at the highest point and the rest of the city going down. Walking in Manizales involves a lot of going up and down hills. Weather is fantastic, and the people are very friendly. It is a good point to start any exploration into Antioquia.

Cierra Fleharty
Cierra FlehartyGrand Junction
11.04.2015

It is definitely one of the prettiest places I've been! I fell in love with the food, place, and the people! It is a wonderful place.

Juan Wills
Juan WillsBogotá
06.01.2017

Una de las principales ciudades de la zona cafetera, tranquila, gente amable y culta, montañosa y cercana al Nevado del Ruiz. Se puede tener acceso a precioso paisajes cafeteros a muy pocos minutos de manejada. Vale la pena una visita

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 590 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Manizales je duben, kdy průměrná cena činí 797 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 620 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Manizales je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 22,4 °C/72,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle únor s průměrnou teplotou 27,3C/81,1F. Nejchladnější měsíc je září s průměrnou teplotou 17,5 °C/63,5 °F.
Nejbližší letiště u města Manizales je Manizales (MZL) (7,23 km). K dalším letištím poblíž patří: Pereira (37,55 km) Cartago (56,97 km) Mariquita (72,14 km) Arménie (74,06 km)

Naplánujte si cestu do země Kolumbie