Libérie

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Libérie patří na základě hodnocení uživatelů Hilton Garden Inn Liberia Airport, Buena Vista del Rincón Eco Adventure Park Hotel & SPA a Borinquen Mountain Resort & Spa. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Libérie přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Libérie

od 1 530 Kč
od 2 200 Kč

Co říkají cestující o městě Libérie?

9,8
Nadšenci pro turistiku
8,3
Studenti
8,1
Baťůžkáři
7,9
Zelené cestování
6,7
Nadšenci pro historii
Hodnocení členů (14)
Erik M
Erik M
28.10.2015

Not much to do in the city itself, but serves as a gateway to the northern border with Nicaragua and also as a main point for volcano tours to Rincon de la Vieja.

Yogic Traveler ❀
Yogic Traveler ❀Puerto Vallarta
18.05.2015

Just flew into the airport and didn't really have time to take a look around the town.

Veronica
VeronicaRedwood City
06.02.2015

Capital city in Guanacaste, the northernmost province. This is an ideal spot for someone who wants affordable living, acces to the airport, Nicaragua to the north, and many surrounding beaches. It's also close to Arenal, a local volcano in the jungle.. A really great place for activities like zip lining and volcanic springs. There were many businesses and a college nearby, but overall this was not the quiet, serene beach towns you picture when you imagine costa rica.

Sharai Kirk
Sharai KirkLibérie
06.04.2014

I love Liberia for many reasons...it is historical, the people are friendly and warm, and I feel like it is unique from the rest of Costa Rica. While many cities are now overrun with tourists and non-native people, I think that Liberia has maintained it's sense of Costa Rican culture and customs. I was in Liberia to study Spanish and I found a real gem of a school called Instituto Estelar Bilingue, in the center of the city. The school helped me learn Spanish fast and showed me the true beauty that surrounds Liberia. You literally can drive one hour in any direction and end up at a volcano, a national park, a waterfall, or another country (Nicaragua). I loved Liberia and I can't wait to go back

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je září, kdy průměrná cena činí 903 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Libérie je duben, kdy průměrná cena činí 3 672 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 903 Kč za noc. To je o 150 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 259 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Libérie je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 20,2 °C/68,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle květen s průměrnou teplotou 26,6C/79,9F. Nejchladnější měsíc je březen s průměrnou teplotou 19,1 °C/66,4 °F.
Nejbližší letiště u města Libérie je Libérie (LIR) (12,85 km). K dalším letištím poblíž patří: Tamarindo (54,01 km)

Naplánujte si cestu do země Kostarika