Libérie

3. 2. 2020 - 4. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Libérie patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Santa Ana Liberia Airport, Hotel Del Rio a Hotel Cabanas La Teca. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Libérie přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Libérie

od 1 477 Kč
od 2 536 Kč

Co říkají cestující o městě Libérie?

9,8
Nadšenci pro turistiku
7,9
Dobrodružní cestovatelé
7,8
Baťůžkáři
7,7
Zelené cestování
7,0
Studenti
Hodnocení členů (17)
Kelly P
Kelly P
01.12.2019

I love Costa Rica. Liberia is easy to fly into and close to many adventures.

Erik M
Erik M
28.10.2015

Not much to do in the city itself, but serves as a gateway to the northern border with Nicaragua and also as a main point for volcano tours to Rincon de la Vieja.

Yogic Traveler ❀
Yogic Traveler ❀Puerto Vallarta
18.05.2015

Just flew into the airport and didn't really have time to take a look around the town.

Veronica
VeronicaRedwood City
06.02.2015

Capital city in Guanacaste, the northernmost province. This is an ideal spot for someone who wants affordable living, acces to the airport, Nicaragua to the north, and many surrounding beaches. It's also close to Arenal, a local volcano in the jungle.. A really great place for activities like zip lining and volcanic springs. There were many businesses and a college nearby, but overall this was not the quiet, serene beach towns you picture when you imagine costa rica.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 1 611 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Libérie je prosinec, kdy průměrná cena činí 4 118 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 2 686 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Libérie je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 21,7 °C/71,1 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle květen s průměrnou teplotou 26,6C/79,9F. Nejchladnější měsíc je březen s průměrnou teplotou 19,1 °C/66,4 °F.
Nejbližší letiště u města Libérie je Libérie (LIR) (12,85 km). K dalším letištím poblíž patří: Tamarindo (54,01 km)

Naplánujte si cestu do země Kostarika

Ve městě Libérie a v okolí