Riga

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Riga patří na základě hodnocení uživatelů Europa Royale Riga, Opera Hotel & Spa a AC Hotel Riga. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Riga přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Riga

od 766 Kč
od 1 178 Kč
od 2 798 Kč

Co říkají cestující o městě Riga?

9,8
Nadšenci pro historii
7,6
Cestující rodiny
7,5
Nadšenci pro noční život
6,8
Nadšenci pro turistiku
6,6
Nadšenci pro jídlo
Hodnocení členů (109)
Mihails  Stepanovs
Mihails Stepanovs
16.04.2019

Velmi krásné, útulné a roztomilé město. S bohatou historií a pulzujícím nočním životem. Stojí za to

Tyson Bramer
Tyson BramerLos Angeles
06.11.2017

Trochu drsné kolem okrajů, Riga je nádherné cenově dostupné město. Ty peníze půjdete dlouhou cestu, což je skvělá alternativa k jiným drahším městům Evropy.

Matthew Crompton
Matthew CromptonSydney
06.01.2017

Riga je místo, kde vaše zkušenosti budou z velké části záviset na KDYŽ se rozhodnete navštívit. Riga, která se probouzí na koncertech, pouličním životě a více než jen svým spravedlivým podílem na párty v teplejších měsících, se může zdát trochu chladnější, když její krásné venkovní prostory nejsou využívány co nejlépe. Celoročně je však staré centrum krásné, pivo je ve skutečnosti velmi dobré a ženy docela krásné. Čas vaší návštěvy v pořádku a budete mít skvělý čas: je to místo nejlepší zkušenosti jako sociální město.

Johan Blom
Johan Blom
10.03.2013

Nevěděli, co očekávat, když cestujeme sem. Příjemně překvapen. Velmi pěkné město a lidé. Pěkné jídlo a ceny. Vracíme se letos určitě!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 1 266 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Riga je listopad, kdy průměrná cena činí 2 591 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 767 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Riga je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -2,1 °C/28,1 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 23,9C/75,0F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -5,3 °C/22,5 °F.
Nejbližší letiště u města Riga je Riga (RIX) (8,35 km).

Naplánujte si cestu do země Lotyšsko