Lucemburk

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Lucemburk patří na základě hodnocení uživatelů Novotel Suites Luxembourg, Légère Hotel Luxembourg a Hotel Simon's Plaza. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Lucemburk přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Lucemburk

od 3 644 Kč
od 5 473 Kč
od 12 244 Kč

Co říkají cestující o městě Lucemburk?

9,8
Nadšenci pro historii
8,5
Nadšenci pro turistiku
7,9
Cestovatelé za luxusem
7,4
Cestující rodiny
7,1
Na služební cestě
Hodnocení členů (81)
Saioa Zerio
Saioa Zerio
29.09.2019

A small but cozy city, without crowds of people. The weather is usually quite cold, but it is definitely worth a visit.

bobba
bobba
13.07.2019

Great place to hike, especially mularthal trail. Little Switzerland is a must see, city is alright.

Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
05.03.2014

A gorgeous city and one of Europe's most dramatically situated, Luxembourg City makes a nice stop in between the cities of Belgium and the German wine country. Plus, you get the novelty of visiting one of Europe's smallest state. But understand that the country, The Grand Duchy of Luxembourg, is more than just Luxembourg City. Although its capital city makes for a great introduction. Luxembourg has a long history and the city has been one of the most-fortified on the continent. One of the most enjoyable things to do in Luxembourg is simply walking along the Corniche to view both the upper and lower towns. Pick up the excellent-value Luxembourg card which allows entry to all museums and onto all public transportation throughout the whole of the Grand Duchy. If you have only a few hours, the Tourist information Center distributes fee maps and a recommended two-hour self-guided city walk.

Daniel Mason-D'Croz
Daniel Mason-D'CrozBrisbane
09.11.2012

Picturesque and serene. Luxembourg lies in a very beautiful river valley which can make for some spectacular pictures. However, it is pretty small, and doesn't have a whole lot to do. It is really ideal for a day visit.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je srpen, kdy průměrná cena činí 3 363 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Lucemburk je říjen, kdy průměrná cena činí 4 396 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 4 013 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Lucemburk je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 3,0 °C/37,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 25,9C/78,6F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 0,0 °C/32,0 °F.
Nejbližší letiště u města Lucemburk je Lucemburk (LUX) (5,68 km). K dalším letištím poblíž patří: Metz / Nancy Lorraine (70,83 km)

Naplánujte si cestu do země Lucembursko