Lucemburk

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Lucemburk patří na základě hodnocení uživatelů NH Luxembourg, Novotel Suites Luxembourg a Sofitel Luxembourg Europe. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Lucemburk přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Lucemburk

od 3 016 Kč
od 3 730 Kč
od 14 789 Kč

Co říkají cestující o městě Lucemburk?

9,8
Nadšenci pro historii
8,0
Nadšenci pro turistiku
7,4
Cestovatelé za luxusem
6,9
Na služební cestě
6,9
Nadšenci pro jídlo
Hodnocení členů (71)
bobba
bobba
13.07.2019

Great place to hike, especially mularthal trail. Little Switzerland is a must see, city is alright.

Stephen Bugno
Stephen BugnoAnchorage
05.03.2014

A gorgeous city and one of Europe's most dramatically situated, Luxembourg City makes a nice stop in between the cities of Belgium and the German wine country. Plus, you get the novelty of visiting one of Europe's smallest state. But understand that the country, The Grand Duchy of Luxembourg, is more than just Luxembourg City. Although its capital city makes for a great introduction. Luxembourg has a long history and the city has been one of the most-fortified on the continent. One of the most enjoyable things to do in Luxembourg is simply walking along the Corniche to view both the upper and lower towns. Pick up the excellent-value Luxembourg card which allows entry to all museums and onto all public transportation throughout the whole of the Grand Duchy. If you have only a few hours, the Tourist information Center distributes fee maps and a recommended two-hour self-guided city walk.

Daniel Mason-D'Croz
Daniel Mason-D'CrozBrisbane
09.11.2012

Picturesque and serene. Luxembourg lies in a very beautiful river valley which can make for some spectacular pictures. However, it is pretty small, and doesn't have a whole lot to do. It is really ideal for a day visit.

Max Perez
Max PerezBerkeley
06.01.2017

A pretty odd spot. I had a both warm and fun times, and some really disconcerting negative experiences here in just a few days. There is a lot of history and european grandeur built into the structure of Luxembourg - litterally. There are some seriously old walls and structures here. It is beautiful. The efforts to regain the Luxembourgish language is interesting as well. The food is fantastic, a great confluence of the neighboring countries. There are some fun bars here as well. This would be a great place to be rich.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je srpen, kdy průměrná cena činí 3 322 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Lucemburk je září, kdy průměrná cena činí 4 196 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 3 497 Kč za noc. To je o 8 % méně než průměrná cena za noc ve výši 3 789 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Lucemburk je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 15,4 °C/59,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 25,9C/78,6F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 0,0 °C/32,0 °F.
Nejbližší letiště u města Lucemburk je Lucemburk (LUX) (5,68 km). K dalším letištím poblíž patří: Metz / Nancy Lorraine (70,83 km)

Naplánujte si cestu do země Lucembursko