Acapulco

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Acapulco patří na základě hodnocení uživatelů Fiesta Americana Acapulco Villas, Emporio Acapulco a Princess Mundo Imperial Riviera Diamante Acapulco. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Acapulco přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Acapulco

od 845 Kč
od 1 107 Kč
od 1 457 Kč

Co říkají cestující o městě Acapulco?

9,8
Nadšenci pro turistiku
8,9
Dobrodružní cestovatelé
8,1
Cestující rodiny
7,1
Nadšenci pro noční život
6,1
Nadšenci pro historii
Hodnocení členů (40)
Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
14.02.2017

Acapulco was my first favorite beach vacation in Mexico. Fell in love with it until I discovered Cancun and the Riviera Maya side.

Veronica
VeronicaRedwood City
09.09.2014

Don't skip your siesta in Acapulco, because you'll need the sleep: you'll be busy dancing from midnight until the sun comes up. Countless nightclubs keep the evenings hopping, while Acapulco Bay and its beaches give the beautiful people a place to perfect their tans by day. Gourmet restaurants and exceptional water sports make your stay unforgettable. Acapulco is still famous for its nightlife and attracts many tourists, although most are now from Mexico itself.The resort area is divided into two: The north end of the bay is the "traditional" area, where the famous in the mid-20th century vacationed; and the south end is dominated by newer luxury high-rise hotels

Tarina Peterson
Tarina PetersonCentennial
01.12.2012

I visited Acapulco for work reasons during spring break (I know, I know) and absolutely hated it. It was full of drunk students and I felt that somewhere, deep down, there might be a town I'd like to see but at the time I was there... not so much. If you like to party and drink it's great, but for those of us who like places a little less crowded and a bit less booze-fueled, this is probably not the place to visit.

Lori Smith
Lori SmithSummit
06.01.2017

I really enjoyed Acapulco, however it was during a time when the crime and drug situation was not as prevalent.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je říjen, kdy průměrná cena činí 1 107 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Acapulco je červenec, kdy průměrná cena činí 2 331 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 224 Kč za noc. To je o 46 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 793 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Acapulco je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 28,6 °C/83,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 33,7C/92,7F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 20,6 °C/69,1 °F.
Nejbližší letiště u města Acapulco je Acapulco (ACA) (17,14 km).

Naplánujte si cestu do země Mexiko