Ixtapa/Zihuatanejo

27. 2. 2020 - 28. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Ixtapa/Zihuatanejo patří na základě hodnocení uživatelů Arena Suites, Hotel Casa Sun and Moon a Ixtapa Palace. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Ixtapa/Zihuatanejo přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Ixtapa/Zihuatanejo

od 1 483 Kč
od 2 067 Kč
od 4 554 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je září, kdy průměrná cena činí 1 558 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Ixtapa/Zihuatanejo je prosinec, kdy průměrná cena činí 2 217 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 798 Kč za noc. To je o 2 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 851 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Ixtapa/Zihuatanejo je Ixtapa/Zihuatanejo (ZIH) (0,26 km).

Naplánujte si cestu do země Mexiko