Puerto Penasco

23. 2. 2019 - 24. 2. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Puerto Penasco patří na základě hodnocení uživatelů Puesta del Sol by FMI Rentals, Casa del Sol by FMI Rentals a Casa de los Pilotos by FMI Rentals. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Puerto Penasco přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Co říkají cestující o městě Puerto Penasco?

9,8
Cestující rodiny
8,7
Nadšenci pro jídlo
7,5
Dobrodružní cestovatelé
7,5
Nadšenci pro noční život
6,3
Nadšenci pro umění a design
Hodnocení členů (12)
Philip J Stevenson
Philip J StevensonWethersfield
28.05.2018

If you need a little beach get away Rocky Point is awesome. This town has been my families vacation spot since I was young. We have been going down now for about 17 years and we love every part of the town, and the people there.

David C
David CPortland
04.06.2016

This is a fun weekend trip that will take to the Gulf of Mexico to enjoy the freshest seafood, Mexican culture and the Gulf of Mexico coast! Just 4 hours south and you are in a true Mexican Resort and great night life and many adventures.

Estela And Peter T
Estela And Peter TMesa
09.01.2017

Looking for a fantastic beach and golf getaway that is close to Phoenix, Tucson, and San Diego? This is it. Only a 4 hour drive from Phoenix or Tucson. Enjoy all of your favorite water sports activities or golf on the ocean front Jack Nicholas Signature course

Catherine B
Catherine BPhoenix
09.10.2014

Nothing like fresh shrimp cocktail while gazing at a sunset over the Sea of Cortez!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 3 102 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Puerto Penasco je prosinec, kdy průměrná cena činí 3 575 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 3 161 Kč za noc. To je o 5 % méně než průměrná cena za noc ve výši 3 339 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.

Naplánujte si cestu do země Mexiko