Mandalaj

26. 2. 2020 - 27. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Mandalaj patří na základě hodnocení uživatelů Ayarwaddy River View Hotel, The Link 83 Mandalay Boutique Hotel a Yuan Sheng Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Mandalaj přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Mandalaj

od 797 Kč
od 1 714 Kč
od 3 562 Kč

Co říkají cestující o městě Mandalaj?

9,8
Cestující rodiny
7,5
Hledači duchovna
7,5
Nadšenci pro historii
7,5
Baťůžkáři
7,5
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (35)
Woojangchun Dr
Woojangchun Dr
24.04.2019

친절한 사람들 정보가 없어 더욱 재미 있었던 곳 입니다. 물가도 저렴한 편이 였으며 현지인을 통해 미얀마 관광을 해서 그런지 좋은 시간 이였습니다 다만 인도가 없거나 너무 좁아 시내를 걸어다니긴 불편했습니다

Matthew Crompton
Matthew CromptonSydney
06.01.2017

Has ever a name conjured so much romance, with so little payoff, as that of vaunted Mandalay? Poor food and minimal sights to see make this inexplicably famous city one of the least essential stopoffs in Southeast Asia. The Mandalay Palace is a reconstruction in the midst of an army camp, and Mandalay Hill essentially a giant, sad, dusty souvenir shop. People are friendly enough, but the awful culinary scene (even for Burma) makes going here at all a serious question.

Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
06.01.2017

Ancient Capital, not far from Bagan! Nice to climb the Manadalay Hill and see the view. Ancient Royal Moat and Palace (not sure if can go inside)

Harold
HaroldBrooklyn
06.01.2017

The image of Mandalay is much more romantic than the reality. Mandalay is polluted, busy, and lacks the cultural monuments and historical architecture of other cities. Though you may feel compelled to visit, the biggest plus here is being able to say that you went. If you do visit, ease your pain with a visit to a puppet theater. The attractions here are indoors.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 691 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Mandalaj je září, kdy průměrná cena činí 1 413 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 782 Kč za noc. To je o 11 % méně než průměrná cena za noc ve výši 875 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Mandalaj je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 24,0 °C/75,2 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červen s průměrnou teplotou 37,0C/98,6F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 12,0 °C/53,6 °F.
Nejbližší letiště u města Mandalaj je Mandalay (MDL) (32,22 km).

Naplánujte si cestu do země Myanmar