Káthmándú

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Káthmándú patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Osho Home, Hotel Atlantic a Nirvana Garden Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Káthmándú přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Káthmándú

od 510 Kč
od 1 268 Kč
od 3 016 Kč

Co říkají cestující o městě Káthmándú?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
8,3
Baťůžkáři
8,3
Nadšenci pro historii
7,6
Hledači duchovna
6,8
Cestující rodiny
Hodnocení členů (135)
Anne Lowrey
Anne LowreySan Francisco
23.05.2019

Hlavní město Nepálu, ve všech jeho šílenství a chaosu a míru, je vstupním bodem do země a zaslouží si alespoň několik dní průzkumu. Nejraději jsem si užíval stúp a historických památek.

Baia Dzagnidze
Baia DzagnidzeTbilisi
16.04.2019

Hlavní město Nepálu, Káthmándú, je největším městem země, kde najdete jedinečné a zajímavé architektonické skvosty a chrámy. Vrcholem vaší cesty by měl být Chrám opic, Stupeň Baudhanath, náměstí Durbar, čtvrti Patan a Thamel.

Pasang  Sherpa
Pasang Sherpa
07.01.2019

Its a small country, getaway to nature and if u want to move from a crowd noisy cities. Nepal is the country for u to spend your money. It is a different feeling when you get there but sometimes different feels beautiful. Becareful of pollution as the country is developing country.

Heinrich van Basten
Heinrich van Basten
28.12.2018

For a western eye, Kathmandu is somewhat familiar, somewhat unique. Few temples and monasteries and that's pretty much it. However, the journey of serenity starts once you leave the capital. For a warm-up eye candy, it's perfect.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 583 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Káthmándú je červenec, kdy průměrná cena činí 670 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 525 Kč za noc. To je o 22 % méně než průměrná cena za noc ve výši 641 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Káthmándú je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 19,4 °C/66,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červen s průměrnou teplotou 25,4C/77,7F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 2,4 °C/36,3 °F.
Nejbližší letiště u města Káthmándú je Kathmandu (KTM) (4,42 km). K dalším letištím poblíž patří: Simara (69,03 km)

Naplánujte si cestu do země Nepál