Káthmándú

25. 1. 2020 - 26. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Káthmándú patří na základě hodnocení uživatelů Maya Manor Boutique Hotel by KGH Group, Norbulinka Boutique Hotel a Hotel Tibet International. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Káthmándú přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Káthmándú

od 1 225 Kč
od 3 306 Kč
od 3 366 Kč

Co říkají cestující o městě Káthmándú?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
8,7
Baťůžkáři
8,5
Nadšenci pro historii
8,0
Hledači duchovna
7,1
Cestující rodiny
Hodnocení členů (152)
Anne Lowrey
Anne LowreySan Francisco
23.05.2019

Hlavní město Nepálu, ve všech jeho šílenství a chaosu a míru, je vstupním bodem do země a zaslouží si alespoň několik dní průzkumu. Nejraději jsem si užíval stúp a historických památek.

Baia Dzagnidze
Baia DzagnidzeTbilisi
16.04.2019

Hlavní město Nepálu, Káthmándú, je největším městem země, kde najdete jedinečné a zajímavé architektonické skvosty a chrámy. Vrcholem vaší cesty by měl být Chrám opic, Stupeň Baudhanath, náměstí Durbar, čtvrti Patan a Thamel.

Anni S
Anni S
08.12.2019

Eine tolle Stadt, viel zu erleben und genießen! Perfekter Ausgangsort für Abenteuer im Himalaya.

Pasang  Sherpa
Pasang Sherpa
07.01.2019

Its a small country, getaway to nature and if u want to move from a crowd noisy cities. Nepal is the country for u to spend your money. It is a different feeling when you get there but sometimes different feels beautiful. Becareful of pollution as the country is developing country.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je září, kdy průměrná cena činí 590 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Káthmándú je prosinec, kdy průměrná cena činí 767 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 679 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Káthmándú je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 9,1 °C/48,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červen s průměrnou teplotou 25,4C/77,7F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 2,4 °C/36,3 °F.
Nejbližší letiště u města Káthmándú je Kathmandu (KTM) (4,42 km). K dalším letištím poblíž patří: Simara (69,03 km)

Naplánujte si cestu do země Nepál