Rotterdam

25. 1. 2020 - 26. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Rotterdam patří na základě hodnocení uživatelů Stayokay Rotterdam, citizenM Rotterdam a Novotel Rotterdam Brainpark. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Rotterdam přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Rotterdam

od 3 174 Kč
od 3 853 Kč
od 4 827 Kč

Co říkají cestující o městě Rotterdam?

9,8
Nadšenci pro umění a design
7,6
Studenti
6,9
Nadšenci pro historii
6,7
Cestující rodiny
6,6
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (92)
Alberto Rodriguez Aguilera
Alberto Rodriguez Aguilera
05.08.2019

Rotterdam je důležité přístavní město v holandské provincii Jižní Holandsko. Expozice a staré lodě námořního muzea pokrývají mořskou historii města. Sousedství Delfshaven má obchod vedle kanálu a kostela poutních otců, kde se modlili před plavbou do Ameriky. Po přestavbě téměř úplně po druhé světové válce je nyní město známé svou odvážnou moderní architekturou.

Carlos Fernández
Carlos Fernández
05.08.2019

Je to město, které nemá co nabídnout, připadalo mi to velmi nudné a nic zajímavého ....

Monique  Nilor
Monique Nilor
10.12.2018

 Rotterdam je kulturně pulzující město. dobré restaurace, bary, muzea. Vezměte vousatého na břeh, jděte na Dodretch.

Lorenzo S.
Lorenzo S.
22.08.2019

Fate una visita guidata della città in bicicletta, ammirate i capolavori pionieristici dell’architettura (incluso il “primo grattacielo” della storia, sito nei pressi della darsena), godete del sole di quasi-mezzanotte, assaporate una birra fresca e una buona cena in uno dei numerosissimi locali sparsi per la città. Prendete anche il battello e godetevi la vista della città dai canali...ne rimarrete affascinati. Ah, e se ne avete la possibilità, in una giornata di sole, prendete anche un bus e raggiungerete facilmente Kinderdijk, un ameno paesino dove potrete passeggiare (a piedi o in bici) tra verde, stagni, papere e una moltitudine di splendidi mulini a vento (visitabili).

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 2 391 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Rotterdam je červenec, kdy průměrná cena činí 2 893 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 2 657 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Rotterdam je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 4,2 °C/39,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 22,5C/72,5F. Nejchladnější měsíc je prosinec s průměrnou teplotou 1,4 °C/34,5 °F.
Nejbližší letiště u města Rotterdam je Rotterdam (RTM) (4,58 km). K dalším letištím poblíž patří: Amsterodam Schiphol (46,97 km)

Naplánujte si cestu do země Nizozemsko