Maskat

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Maskat patří na základě hodnocení uživatelů Coral Muscat Hotel and Apartments, Best Western Premier Muscat a City Seasons Hotel & Suites Muscat. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Maskat přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Maskat

od 1 325 Kč
od 2 003 Kč
od 5 212 Kč

Co říkají cestující o městě Maskat?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
7,8
Cestující rodiny
7,6
Nadšenci pro turistiku
7,5
Nadšenci pro jídlo
7,4
Nadšenci pro historii
Hodnocení členů (48)
Harold
HaroldBrooklyn
06.11.2013

Příjemná základna pro objevování okolní krajiny. Nezapomeňte navštívit Mutrah - jedná se o vrchol. Méně záblesk než jiná hlavní města Perského zálivu, ale teplé s autentičností, i když památky nejsou velkolepé.

Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
13.01.2019

Muscat was an interesting city, almost all white buildings with a desert colored hills on one side and a deep blue gulf sea on other side. It was one of the most important sea ports for trading with India and rest of Asia.

Baxter Jackson
Baxter JacksonNazvá
06.01.2017

Oman's capital city has got lots to offer the intrepid traveller - miles of pristine coast line, coral reefs, dolphin spotting, scuba diving, dune bashing, sandboarding and world class rock climbing - all within the city limits. If you're tastes run more along historical/cultural lines, score some tickets to the Royal Opera House and while you're waiting, absorb the long, illustrious (yet relatively unknown) history of the Sultanate at Bait Al Zubeir or Bait Al Muzna after haggling for frankincense and pashmina till your throat's sore in Mutrah's stunning seaside souq. A sundowner of sheesha and fresh squeezed lemon juice with mint at the Oman Dive Center is a perfect way to top off a day in this little undiscovered corner of the Arabian Peninsula.

Fars Angsa
Fars AngsaMaskat
31.08.2013

best way to enjoy the coastline of Muscat is to take the day cruise and enjoy a good snorkelling!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 1 620 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Maskat je říjen, kdy průměrná cena činí 2 238 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 767 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Maskat je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 20,9 °C/69,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červen s průměrnou teplotou 39,8C/103,6F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 16,5 °C/61,7 °F.
Nejbližší letiště u města Maskat je Muscat (MCT) (31,85 km).

Naplánujte si cestu do země Omán