Korfu

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Korfu patří na základě hodnocení uživatelů Art Hotel Debono, Divani Corfu Palace a Corfu Holiday Palace. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Korfu přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Korfu

od 1 787 Kč
od 2 025 Kč
od 3 336 Kč

Co říkají cestující o městě Korfu?

9,8
Nadšenci pro historii
8,8
Cestující rodiny
8,4
Nadšenci pro turistiku
8,2
Nadšenci pro noční život
8,1
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (64)
Maria Maria
Maria Maria
22.01.2019

Paleokastrita je nejlepší pláž, nejkrásnější voda a zvláštní výhledy z tohoto ostrova.

Lee
LeeNaples
06.01.2017

Skvělé na půl dne chůze, návštěva obchodů a zastavení na lahodné sladké dobroty a místní jídlo. Úzké uličky jsou ideální pro intimní pohled na místní barvy. Jděte na okraj města a uvidíte mnohem více místních lidí, kteří dělají nakupování a každodenní procházky Architektura je zajímavá, odlišná od řeckých ostrovů, jako jsou Santorini nebo Mykonos; tato oblast má velmi starý, pevný a vyrovnaný pocit, jako by tam stejné rodiny žily navždy - a ve skutečnosti mnoho rodin stopuje své předky docela daleko zpět. Návštěva města Korfu je uklidňujícím zážitkem, protože se můžete zamyslet nad uplynulými dny a vidět atmosféru kultury tohoto ostrova.

Tyler  Rose
Tyler Rose
22.01.2020

My partner is from Lefkimmi we are there regularly. I love Corfu town and feel totally safe walking around as a

Martina Gärtner
Martina Gärtner
31.08.2019

It has many attractions, not only nature and waterfront, but also historical. For less than ten euros, we can't get much cooked food, especially in more frequented places.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 966 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Korfu je červenec, kdy průměrná cena činí 3 872 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 2 621 Kč za noc. To je o 6 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 800 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Korfu je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 9,6 °C/49,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 32,0C/89,6F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 4,5 °C/40,1 °F.
Nejbližší letiště u města Korfu je Korfu (CFU) (2,15 km).

Naplánujte si cestu do země Řecko