Zakinthos

1. 3. 2020 - 2. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Zakinthos patří na základě hodnocení uživatelů Palatino Hotel, Strada Marina a Diana Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Zakinthos přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Zakinthos

od 1 512 Kč

Co říkají cestující o městě Zakinthos?

9,8
Cestující rodiny
8,4
Nadšenci pro noční život
8,4
Nadšenci pro turistiku
7,7
Dobrodružní cestovatelé
7,3
Nadšenci pro jídlo
Hodnocení členů (47)
Mariana Dumitrovici
Mariana Dumitrovici
15.07.2019

Naštěstí jsem navštívil tolik míst v mém životě ... ale to, co mě v mém srdci zanechalo Zakyntos, nemám slova, která bych mohl vyjádřit ... Pokud máte příležitost to udělat bez přemýšlení dvakrát!

Veruska Anconitano
Veruska AnconitanoDublin
14.09.2018

Hlavní město Zakynthos, Zákynthos, obývá více než polovina obyvatel žijících na ostrově. Město je malé, ale má veškeré pohodlí: v létě je přeplněné a noční život je považován za nejlepší v Řecku, do té míry, že byl přejmenován na "malý Vegas", zejména v oblastech Laganos a Argassi. Hlavní město je známé tím, že je rodištěm Ugo Foscolo, který zasvětil sonetu "Zakynthos" na ostrov, místo narození Foscolo bylo zničeno a na jeho místo byla umístěna socha.

Markéta Grycová
Markéta Grycová
11.08.2019

I had a great time there. I would recommend evening walks, visiting harbour, shopping and dining in any of those nice restaurants in the center.

Doyle Mrs
Doyle Mrs
16.06.2019

Great place for a holiday has something for everyone; nightlife, quiet spots, history, scenery, walking etc. Good variety of places to eat at with various price ranges. Friendly people.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je květen, kdy průměrná cena činí 1 766 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Zakinthos je srpen, kdy průměrná cena činí 3 233 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci únor minulý rok byla 2 245 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Zakinthos je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 10,9 °C/51,6 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 29,4C/84,9F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 7,2 °C/45,0 °F.
Nejbližší letiště u města Zakinthos je Zakinthos (ZTH) (3,09 km). K dalším letištím poblíž patří: Argostoli, Kefalonia (50,71 km) Araxos (61,82 km)

Naplánujte si cestu do země Řecko