Soluň

26. 1. 2020 - 27. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Soluň patří na základě hodnocení uživatelů Park Hotel, Hotel Kastoria a Kinissi Palace. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Soluň přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Soluň

od 1 461 Kč
od 1 756 Kč
od 2 745 Kč

Co říkají cestující o městě Soluň?

9,8
Nadšenci pro historii
9,3
Nadšenci pro noční život
8,9
Nadšenci pro jídlo
7,9
Cestující rodiny
7,3
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (129)
Veruska Anconitano
Veruska AnconitanoDublin
20.09.2018

Chcete-li přidat další cíl na cestu tam nebo zpět, můžete se rozhodnout zastavit v Soluni, zůstat přes noc a pak odjet do Skiatos. Soluň je město s ambivalentní duší, malou řeckou a malou tureckou a je to skvělý způsob, jak se ponořit do místní kultury nebo ji pozdravit nostalgií.

Dimitrios A
Dimitrios ASoluň
06.11.2017

Soluň je druhé největší město Řecka a nejdůležitější centrum jeho severní části. Postaven v blízkosti moře v srdci zálivu Thermaikos, je to moderní metropole nesoucí známky jeho bouřlivé historie a kosmopolitní charakter. Soluň je město kouzla a mnoha krás. Muzea, archeologická naleziště, vynikající jídlo, noční život jsou jen některé z věcí, které nabízí. Další informace naleznete na adrese: www.visitgreece.gr/en/main_cities/thessaloniki

Puck
PuckHaag
03.12.2016

Soluň je skvělé město pro výlet. Zůstaňte v centru, je toho tolik co dělat a vidět!

Samuel Saidel-Goley
Samuel Saidel-GoleyBedford
24.10.2014

Soluň je město k návštěvě v severním Řecku, s historickým centrem města, moderním městem v okolí a úžasnou polohou na moři. Večeře v místní taverně s výhledem na historickou bílou věž pro nezapomenutelný zážitek!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 1 653 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Soluň je srpen, kdy průměrná cena činí 1 889 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 800 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Soluň je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 5,1 °C/41,2 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 33,4C/92,1F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 0,1 °C/32,2 °F.
Nejbližší letiště u města Soluň je Soluň (SKG) (13,38 km).

Naplánujte si cestu do země Řecko