Bukurešť

25. 9. 2019 - 26. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Bukurešť patří na základě hodnocení uživatelů K+K Hotel Elisabeta, Hotel Les Jardins Carol a Capital Plaza Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Bukurešť přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Bukurešť

od 1 302 Kč
od 2 400 Kč
od 4 976 Kč

Co říkají cestující o městě Bukurešť?

9,8
Nadšenci pro historii
8,9
Nadšenci pro noční život
8,5
Nadšenci pro jídlo
7,8
Dobrodružní cestovatelé
7,2
Cestovatelé za luxusem
Hodnocení členů (121)
Felix Andrei
Felix Andrei
14.05.2019

Rozhodně to zkusit. Rada (kromě všech zajímavostí historického a kulturního významu) půldenní návštěva zařízení Therme Bucuresti (zaručená cena, relaxace / zábava).

Tony S
Tony S
08.02.2019

Doslova jedno z nejhorších míst, kde jsem byl celý život. Spusťte dolů, špinavý, zasažený chudobou, doslova se rozpadněte. tragická ztráta času a peněz. hrozné jídlo a strašné postoje lidí, hrozné ubytování. O tomto městě nemůžu dostatečně špatně mluvit. nulové hvězdy, pokud to bylo možné.

Marcelo Borrego
Marcelo BorregoBuenos Aires
24.09.2017

Bukurešť, hlavní město Rumunska, ukazuje, jak se nikdo v zemi nezaměňuje s dávnou minulostí s politikami minulého století, které provedl diktátor Ceaucescu. Ulice Unirii začíná na náměstí Alba Iulia a končí u paláce parlamentu, který je dlouhý asi 3500 metrů. Má mramorové fontány, zalesněné plochy, záhony a budovy komunistické inspirace a končí v parlamentu, největším na světě a jedním z nejluxusnějších a extravagantních. Stará čtvrť v Bukurešti, to je zábavná procházka, známý jako Curtea Veche, udržuje většinu z nejdůležitějších historických budov, jako je Národní knihovna, Palace Museum, hostinec Hanul Manuc (bývalý hostinec a hospoda pro komerční karavany) a několik kostelů Je to také nejrušnější místo ve městě s restauracemi, bary a hotely.

L B
L B
20.08.2019

Not safe . Calling 112 in Romania it's take for emergency services to attend long time !!! If you don't know the location where you are it's impossible for them to find you.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 1 171 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Bukurešť je září, kdy průměrná cena činí 1 815 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 698 Kč za noc. To je o 10 % více než průměrná cena za noc ve výši 1 515 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Bukurešť je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 17,0 °C/62,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 30,1C/86,2F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -5,1 °C/22,8 °F.
Nejbližší letiště u města Bukurešť je Bukurešť Otopeni (OTP) (14,34 km).

Naplánujte si cestu do země Rumunsko