Bukurešť

1. 3. 2020 - 2. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Bukurešť patří na základě hodnocení uživatelů Top Rooms Aparthotel, Hotel Boutique Monaco a NH Bucharest. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Bukurešť přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Bukurešť

od 1 132 Kč
od 1 549 Kč
od 2 115 Kč

Co říkají cestující o městě Bukurešť?

9,8
Nadšenci pro historii
8,8
Nadšenci pro noční život
8,4
Nadšenci pro jídlo
7,4
Dobrodružní cestovatelé
7,3
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (165)
Felix Andrei
Felix Andrei
14.05.2019

Rozhodně to zkusit. Rada (kromě všech zajímavostí historického a kulturního významu) půldenní návštěva zařízení Therme Bucuresti (zaručená cena, relaxace / zábava).

Tony S
Tony S
08.02.2019

Doslova jedno z nejhorších míst, kde jsem byl celý život. Spusťte dolů, špinavý, zasažený chudobou, doslova se rozpadněte. tragická ztráta času a peněz. hrozné jídlo a strašné postoje lidí, hrozné ubytování. O tomto městě nemůžu dostatečně špatně mluvit. nulové hvězdy, pokud to bylo možné.

Marcelo Borrego
Marcelo BorregoBuenos Aires
24.09.2017

Bukurešť, hlavní město Rumunska, ukazuje, jak se nikdo v zemi nezaměňuje s dávnou minulostí s politikami minulého století, které provedl diktátor Ceaucescu. Ulice Unirii začíná na náměstí Alba Iulia a končí u paláce parlamentu, který je dlouhý asi 3500 metrů. Má mramorové fontány, zalesněné plochy, záhony a budovy komunistické inspirace a končí v parlamentu, největším na světě a jedním z nejluxusnějších a extravagantních. Stará čtvrť v Bukurešti, to je zábavná procházka, známý jako Curtea Veche, udržuje většinu z nejdůležitějších historických budov, jako je Národní knihovna, Palace Museum, hostinec Hanul Manuc (bývalý hostinec a hospoda pro komerční karavany) a několik kostelů Je to také nejrušnější místo ve městě s restauracemi, bary a hotely.

Mathias  Hergheligiu
Mathias Hergheligiu
26.09.2019

Bucharest is a beautiful city also known as the "Paris" of the east due to the similarities between the two cities. Very beautiful, I absolutely recommend the Parliament Building, the historic center, Bulevardul uniri and the spas that are the largest in Europe.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 1 102 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Bukurešť je květen, kdy průměrná cena činí 1 727 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 251 Kč za noc. To je o 5 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 316 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Bukurešť je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 1,3 °C/34,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 30,1C/86,2F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -5,1 °C/22,8 °F.
Nejbližší letiště u města Bukurešť je Bukurešť Otopeni (OTP) (14,34 km).

Naplánujte si cestu do země Rumunsko