Kluž

28. 2. 2020 - 29. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Kluž patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Premier, Hampton By Hilton Cluj-Napoca a Hotel Sunny Hill. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Kluž přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Kluž

od 1 198 Kč
od 1 737 Kč
od 2 876 Kč

Co říkají cestující o městě Kluž?

9,8
Nadšenci pro historii
8,2
Nadšenci pro noční život
7,5
Nadšenci pro jídlo
7,5
Nadšenci pro turistiku
7,5
Baťůžkáři
Hodnocení členů (39)
Marcelo Borrego
Marcelo BorregoBuenos Aires
24.09.2017

In the north of Romania, Cluj Napoca is the university city par excellence of the country. Youthful atmosphere, good prices in hostels, great offer of bars and places to eat. It is a good place to start to get to know Romania, in this case with a lot of Hungarian influence in its architecture. The city is pleasant and elegant for walks on the trails of the small river Somes, also to know its palaces like the Bánffy that keeps the Museum of Fine Arts, the house of the hero Matias Corvin, the Catholic church of San Miguel in the Unirii square, the most important in the city and the Orthodox Cathedral located in the Plaza Mihai Viteazul.

Miklos Botond
Miklos Botond
06.01.2017

This city has a lot off huge buildings with interesting structures, quite some monuments and a lot of universities.

Jessica Nyiredi
Jessica NyirediBillerica
06.01.2017

My family is originally from Cluj (I was born here in the states) but I was lucky enough to take a trip here to visit some relatives back in 2009. I spent alot of my time with family and did little sight seeing but all in all cluj was a lovely city. Warning: beware of gypsies! They will come right up to you and haggle and hustle you for money

Paul Paul
Paul Paul
04.02.2020

An expensive cheap small airport..how is that possible?!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 1 198 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Kluž je srpen, kdy průměrná cena činí 1 737 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 288 Kč za noc. To je o 4 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 346 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Kluž je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -0,9 °C/30,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 25,6C/78,1F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -6,6 °C/20,1 °F.
Nejbližší letiště u města Kluž je Cluj-Napoca (CLJ) (6,39 km). K dalším letištím poblíž patří: Târgu Mureş (70,97 km)

Naplánujte si cestu do země Rumunsko