Petropavlovsk-Kamčatskij

24. 9. 2019 - 25. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Petropavlovsk-Kamčatskij patří na základě hodnocení uživatelů Geyzer Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Petropavlovsk-Kamčatskij přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Petropavlovsk-Kamčatskij

od 1 880 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 020 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Petropavlovsk-Kamčatskij je srpen, kdy průměrná cena činí 1 195 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 020 Kč za noc. To je o 5 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 079 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Petropavlovsk-Kamčatskij je Petropavlovsk-Kamčatskij (PKC) (21,32 km).

Naplánujte si cestu do země Rusko

Ve městě Petropavlovsk-Kamčatskij a v okolí