Bratislava

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Bratislava patří na základě hodnocení uživatelů Austria Trend Hotel Bratislava, Hotel Avance a Sheraton Bratislava Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Bratislava přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Bratislava

od 1 821 Kč
od 2 375 Kč
od 4 036 Kč

Co říkají cestující o městě Bratislava?

9,8
Nadšenci pro historii
9,3
Baťůžkáři
8,6
Nadšenci pro jídlo
7,7
Cestující rodiny
7,0
Dobrodružní cestovatelé
Hodnocení členů (79)
Mia Traveler
Mia Traveler
10.08.2019

I loved Bratislava castle, food, devin castle, bratislava zoo, people and passage near by danube hotel, river side with boat restaurants. Lovely and affordable place.

Elena SoloQuieroViajar
Elena SoloQuieroViajarSoria
07.07.2019

Muy diferente a otras capitales europeas cercanas a ella. Pero esto es lo que nos invita a incluirla en los planes de viaje itinerantes y disfrutar de ese contraste de ciudades. Desde Viena, en tren, es posible llegar en menos de una hora, y con un día tan solo de visita a Bratislava ya es posible conocer lo mas relevante, disfrutar su rica gastronomía y empaparnos aunque sea ligeramente de su cultura y la simpatía de sus gentes.

Ivana G
Ivana G
31.03.2019

Bratislava is a really charming place. Small cobbled streets with plenty of cozy caffes serving delicious food. It offers fantastic sights and plenty of things to do. Danubiana art museum, Bratislava castle, nature around the town just to name a few. Definitely should be on your bucket list. I love coming back.

Maria Maria
Maria Maria
22.01.2019

Nothing special to see, BUT in city center there is a Wine-honey Shop, must taste all of them!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 632 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Bratislava je květen, kdy průměrná cena činí 5 420 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 690 Kč za noc. To je o 25 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 115 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Bratislava je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 15,5 °C/59,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 26,3C/79,3F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -3,0 °C/26,6 °F.
Nejbližší letiště u města Bratislava je Bratislava (BTS) (8,43 km). K dalším letištím poblíž patří: Vídeň (40,89 km)

Naplánujte si cestu do země Slovensko