Bratislava

26. 1. 2020 - 27. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Bratislava patří na základě hodnocení uživatelů Hotel SET, Hotel Saffron a Mercure Bratislava Centrum Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Bratislava přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Bratislava

od 1 638 Kč
od 1 845 Kč
od 2 745 Kč

Co říkají cestující o městě Bratislava?

9,8
Nadšenci pro historii
7,9
Nadšenci pro jídlo
7,9
Baťůžkáři
7,4
Nadšenci pro turistiku
6,9
Cestující rodiny
Hodnocení členů (85)
Rachel J
Rachel J
01.12.2019

Bratislava Slovakia is an undiscovered gem of Europe. Beautiful city, so many castles, easily walkable (not very accessible for folks with mobility issues though), totally affordable, and friendly people!

Mia Traveler
Mia Traveler
10.08.2019

I loved Bratislava castle, food, devin castle, bratislava zoo, people and passage near by danube hotel, river side with boat restaurants. Lovely and affordable place.

Elena SoloQuieroViajar
Elena SoloQuieroViajarSoria
07.07.2019

Very different from other European capitals near her. But this is what invites us to include it in itinerant travel plans and enjoy that contrast of cities. From Vienna, by train, it is possible to arrive in less than an hour, and with just one day visiting Bratislava it is already possible to know the most relevant, enjoy its rich cuisine and soak up even slightly of its culture and the sympathy of its people.

Ivana G
Ivana G
31.03.2019

Bratislava is a really charming place. Small cobbled streets with plenty of cozy caffes serving delicious food. It offers fantastic sights and plenty of things to do. Danubiana art museum, Bratislava castle, nature around the town just to name a few. Definitely should be on your bucket list. I love coming back.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 1 741 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Bratislava je květen, kdy průměrná cena činí 5 490 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 918 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Bratislava je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 0,2 °C/32,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 26,3C/79,3F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -3,0 °C/26,6 °F.
Nejbližší letiště u města Bratislava je Bratislava (BTS) (8,43 km). K dalším letištím poblíž patří: Vídeň (40,89 km)

Naplánujte si cestu do země Slovensko