Grenada

27. 1. 2020 - 28. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Grenada patří na základě hodnocení uživatelů B&B Hotel Granada Estación, Hotel Granada Center a Occidental Granada. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Grenada přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Grenada

od 1 181 Kč
od 1 299 Kč
od 3 055 Kč

Co říkají cestující o městě Grenada?

9,8
Nadšenci pro historii
7,0
Cestující rodiny
6,9
Nadšenci pro umění a design
6,7
Nadšenci pro jídlo
6,5
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (225)
C C
C C
04.08.2019

Love Granada! Walking around alone (female) I still felt safe. Great tapas and cheap delicious food. Great friendly people and a small city feel.

Anne Lowrey
Anne LowreySan Francisco
26.02.2019

My favorite city in Andalusia, especially as a student! One of the only places to still offer free tapas with a drink purchase. And it's worth it to go and see the Alhambra alone.

martin y el mundo
martin y el mundo
03.12.2018

es una ciudad muy bonita con sus calles su gente y sus gastronomías pero lo que de verdad impacta de la ciudad son el gerenalife y la gran alambra

Yuna Gena
Yuna GenaSamarinda
12.08.2017

The city that keeps my heart linger on it. The beautiful mixture of Moorish and Spanish decorations that pasted all over the buildings around the city, made my visit so pleasing and enjoyable. Mostly the city's attraction is close to one another, which makes an enjoyable walk, which also gives the different surprise for one area to another. Moreover, the massive Sierra Nevada mountains range is reachable from Granada.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 1 476 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Grenada je prosinec, kdy průměrná cena činí 2 450 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 919 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Grenada je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 6,9 °C/44,4 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 28,7C/83,7F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 3,3 °C/37,9 °F.
Nejbližší letiště u města Grenada je Granada (GRX) (16,23 km).

Naplánujte si cestu do země Španělsko