Málaga

29. 9. 2019 - 30. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Málaga patří na základě hodnocení uživatelů Salles Hotel Málaga Centro, Hotel Plaza del Castillo a Hotel Guadalmedina. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Málaga přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Málaga

od 3 967 Kč
od 5 607 Kč
od 17 420 Kč

Co říkají cestující o městě Málaga?

9,8
Nadšenci pro historii
9,7
Nadšenci pro noční život
9,1
Cestující rodiny
8,6
Nadšenci pro jídlo
7,5
Nadšenci pro umění a design
Hodnocení členů (219)
Alberto Rodriguez Aguilera
Alberto Rodriguez Aguilera
06.08.2019

Krásné město Malaga v andaluské oblasti Španělska. Hlavně historický obraz města s jeho trhy, muzei, tradicemi, jeho krásným přístavem a krásnými plážemi. A skvělé místo pro radost a dovolenou vítanou teplem a dobrým zacházením s jeho obyvateli.

Catriona  Murphy
Catriona Murphy
23.07.2019

Skvělé dívky odjíždějí pryč, zůstali jsme Barceló Malaga se střešním bazénem a snadným přístupem z vlakového nádraží. Doporučte turecké lázně ve starém městě - vynikající. Jídlo bylo prvotřídní. Těšíme se na návrat.

Catherine  Dixon
Catherine Dixon
16.07.2019

Skvělé místo ve Španělsku, kde můžete strávit pár dní zkoumáním záležitostí Picasso, Antonio Banderas a tapas. Malaga je opravdu vstupní branou na Costa del Sol. Přejděte na všechna historická místa v průvodci, zjistěte, jak mimochodem tapas bary a Plaza Antonio Banderas. Picasso muzeum je skvělé. Ne moc do místa narození. Některá noční místa a irský bar.

Mark D
Mark DLondýn
06.07.2017

Jedno z mých oblíbených měst. Když jsme asi před 20 lety poprvé začali pravidelně navštěvovat Costa del Sol, došlo k jeho vyčerpání a přitažlivosti. Andaluská vláda od té doby utratila spoustu peněz a proměnila je v jedno z velkých evropských měst. Budete zcela rozmazleně pro výběr barů a restaurací a existuje mnoho zajímavých turistických atrakcí včetně Picassova muzea, římského amfiteátru, katedrály a rodného místa Picassa na náměstí Plaza de la Merced.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 757 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Málaga je srpen, kdy průměrná cena činí 3 308 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 2 108 Kč za noc. To je o 11 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 360 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Málaga je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 23,4 °C/74,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 31,4C/88,5F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 7,3 °C/45,1 °F.
Nejbližší letiště u města Málaga je Málaga (AGP) (8,77 km).

Naplánujte si cestu do země Španělsko