Valencie

23. 7. 2019 - 24. 7. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Fly Stay Save + Získejte přístup ke speciálním hotelovým slevám při rezervaci letu přes nás. Jupí!
Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Valencie patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Sercotel Acteón Valencia, Hotel Dimar a Hotel Turia. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Valencie přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Valencie

od 2 533 Kč
od 3 045 Kč
od 5 379 Kč

Co říkají cestující o městě Valencie?

9,8
Nadšenci pro jídlo
8,7
Nadšenci pro historii
8,6
Dobrodružní cestovatelé
8,3
Nadšenci pro noční život
8,3
Cestující rodiny
Hodnocení členů (171)
Карина Дубова
Карина Дубова
13.05.2019

Nádherné město, ve kterém se chcete vrátit! Oni šli do fotbalu na stadionu Mestalla, strávil celý den v akváriu, plaval v průhledném kajaku ve městě věd a umění, procházel kolem starého města. Z Valencie zůstaly nejživější dojmy!

Alexia Gomes
Alexia Gomes
11.04.2019

Jedno z nejlepších míst, které jsem kdy potkal! Přátelští lidé, pěkná místa, živá a dobrá! Už plánuji další návrat.

J W
J W
09.04.2019

Moje oblíbené město na světě. Má perfektní rovnováhu mezi přestávkou ve městě a přestávkou na pláži. Ceny byly skvělé a najdete spoustu levných barů a restaurací. Vzhledem k tomu, že počasí bylo tak dobré, byla většina činností, které jsem dělal, venku a zdarma. Jídlo bylo naprosto krásné a za rozumnou cenu.

Theo Tsak
Theo Tsak
02.02.2019

Pěkné místo (lepší než Barcelona). Luxusní, čisté, s pěkným velkým parkem pro běh, cyklistiku, fotbal a další. Znovu ho navštívím

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 1 821 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Valencie je červenec, kdy průměrná cena činí 2 476 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci červenec minulý rok byla 2 163 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Valencie je očekávaná průměrná teplota pro měsíc červenec 21,8 °C/71,2 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 28,4C/83,1F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 4,8 °C/40,6 °F.
Nejbližší letiště u města Valencie je Valencie (VLC) (9,02 km).

Naplánujte si cestu do země Španělsko