Hotel Port Feria Valencia

+ 113

Vyberte si na cestu ten nejlepší hotel ve městě Valencie podle ceny nebo preferencí

Porovnejte výhodné nabídky hotelu Hotel Port Feria Valencia ze stovek webů na jednom místě

Hledejte výhodnou nabídku s možností bezplatného zrušení nebo vynikajícím hodnocením

Porovnejte nabídky pokojů a ceny

Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku
1 noc
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Prověříme stovky stránek, abychom vám našli tu nejlepší nabídku

Rychlá fakta

Příjezd od:
16:00
Odjezd před:
12:00
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci povoleni za příplatek

Vybavení

Wi-Fi
Parkování
Klimatizace
Bazén
Fitcentrum
24hodinová recepční služba

Více o hotelu Hotel Port Feria Valencia

Hotel Port Feria Valencia

Port Feria Valencia se nachází vedle kongresového centra Feria de Valencia a velmi blízko centra města. Ubytování je nejlepší volbou pro objevování a poznávání Valencie zejména díky vynikající dostupnosti po městě, kompletnímu zázemí a kvalitě...

Hodnocení na
Hotels.comExpediaTripadvisorTrip.com
Co zaujalo cestovatele
Obchodní cestující

Komentář přidán: 3. 10. 2019

Ubytován/a od říjen 2019

Je to pohodlné

Během služební cesty jsem zůstal 2 noci. Je to blízko letiště (5 'taxíkem) a stanic metra a autobusů (autobus 62), které usnadňují přístup do centra města. Pokud nemusíte zůstat v centru, tak bych to velmi doporučil. Snídaně je dobrá a zařízení je také dobré.

Reakce hotelu

Komentář přidán: 5. 11. 2019

Dear lanthopo,
First of all we would like to thank you for sharing your comment with the Tripadvisor.com comunity. We are glad to know you enjoyed our convenient location, facilities and breakfast. We work tirelessly so you can make enjoy the most fruitful business trips.
We look forward to your prompt return to Valencia, it would be our pleasure to have you again with us.
Cordially,
Nathalie Agramonte
Guest Experience Manager
Jiné

Komentář přidán: 30. 9. 2019

Ubytován/a od říjen 2018

Včasná práce uvítacího výboru

Jaké příjemné překvapení se tento klenot zasazil mezi místní obyvatele. Pokud cestujete vlakem, stanice je přibližně 15 minut pěšky úzkými uličkami, které končí ve svahu. Stálo to za to. Od chvíle, kdy jsem vstoupil, jsem se cítil vítán. Personál byl přátelský a ochotný. Díky malým dotykům v celé budově bude každý host cítit vítán a smutný odejít.
Místnost byla prostorná, čistá a moderní. Postel byla pohodlná a vybavení pokoje bylo hojné. Veřejné prostory byly elegantní a neposkvrněné. Těším se, až tady zůstanu, až budu ve městě.

Reakce hotelu

Komentář přidán: 6. 10. 2019

Dear LA_Traveler_24_7,
It is a pleasure to read your review and realize that you have enjoyed your stay with us. Thank you for your comments regarding our service and rooms. They are undoubtedly key elements in our daily operation and strive because every guest that enters through our doors can feel at home but away from home.
We look forward to your next visit, we will be honored to have you.
Warm Regards,
Nathalie A
Guest Experience Manager
Jiné

Komentář přidán: 24. 8. 2019

Ubytován/a od srpen 2019

Hotel ok ....

Rezervováno pro pobyt na 3 noci. Hotel uvnitř je v pořádku. . . ale okolí je hrozné. Nic nebylo otevřené, žádné kam jíst, kam jít. Dali jsme si jen drink v restauraci / baru, který se nám na jídlo nelíbil. Dokonce jsme tady ani nezůstali kvůli okolí. Byli jsme tam 4 hodiny a rozhodli jsme se odejít. Bazén velmi malý s rozbitými lehátky. Rozhodně bych si knihu nezůstal znovu. Pokud si chcete udělat krátkou přestávku s věcmi a místy v okolí, nekupujte zde. Velké zklamání. Pozitivní je pouze to, že personál recepce byl nápomocný.

Reakce hotelu

Komentář přidán: 4. 9. 2019

Dear Elouisey,
Thank you for choosing our Hotel for your past visit to Valencia. We are saddened to know you were not confrotable with our surroundings. We are located just steps away from Felia Valencia and very close to the Palace of Congress. Additionally we have metro, tram and bus connections with the city center only a few minutes away walking.
Our main goal is that our clients fell confortable in our establishment and enjoy their time with us.
We hope you can give us another opportunity on a next trip to Valencia.
Cordially,
Nathalie A
Guest Experience Manager
Cestující ve skupině

Komentář přidán: 7. 8. 2019

Ubytován/a od srpen 2019

Skvělá volba pro domácí mazlíčky

Tento hotel si rezervoval, protože přijímal domácí mazlíčky, a hotely přátelské k domácím mazlíčkům jsou pár a daleko od sebe.
Čisté pokoje slušné velikosti se vším, co potřebujete pro pohodlný pobyt. Hotel je dobře udržovaný.
Snadno dostupné parkování na ulici zdarma.
Střešní bazén je příliš malý.
Na druhou stranu, trochu daleko od centra, ale pokud máte auto, stojí to za to. Míra byla také velmi rozumná.
Hotel stojí za peníze.

Reakce hotelu

Komentář přidán: 9. 8. 2019

Dear NA1640,
Thank you for taking the time to write your incredible feedback of your recent stay with us. It pleases us greatly to hear of the personalized and high quality assistance you received from our team. It has been a pleasure to serve you,
Our four paws guests are very important to us, so we do everything we may in order to offer a confortable stay for them and the human company.
We look forward to seeing you come back and enjoy another great vacation.
Cordially,
Nathalie A
Guest Experience
Cestující rodiny

Komentář přidán: 30. 7. 2019

Ubytován/a od červenec 2019

Hlučný, ale krásný personál recepce

Právě jsem se vrátil, dobré body nejlepší částí tohoto hotelu je personál recepce, který je velmi vstřícný a přátelský, dobrý s pokyny a krásnou pozorností k hostům, pěknou a ne studenou vodou.
Špatné body 3 hvězdičky ne 4, velmi daleko od centra a nic v blízkosti jen supermarket žádné pěkné restaurace nebo bary nebo co dělat, pokoje v pořádku, k dispozici lednička, která byla dobrá, hladina hluku strašná, požádala o krásný tichý pokoj, měl výhled na opuštěné budovy a odpadky, nechtěl být blízko psů. . takže pár dní u psa bylo umístěno vedle, štěkal od 6 hodin ráno a většinou většinu noci, pokud chcete klidný spánek, není to pro vás hotel. Měli jsme pěkný pobyt, ale tyto problémy jsme zkazili. . žádné tapas v restauraci a žádné skutečné barové občerstvení, tinto bylo pěkné u bazénu.
Než jsme se tam dostali, požádal jsem o změnu hotelů, protože to nebylo vysvětleno v době rezervace psů přijatých, ale toto bylo ignorováno. Cítil, že žádal předem, byl ignorován a dal do místnosti zcela opačné než má žádost. Beatrice říkala, že by nás mohla přesunout do jiné místnosti, ale nemohla si být jistá, jestli to bude nějaký tišší a bude to dlouhý den, kdy se přepneme, a my jsme si rezervovali, že uvidíme býčí zápasy toho dne, abychom nemohli strávit den čeká, až naše žádost mohla být právě provedena v době rezervace a checkin.
Valencia je krásná a má co dělat. Přál bych si, abych si zarezervoval pobyt v centru, ale webové stránky říkají dobré pro objevování města. Ale musíte projít asi 10 minut v žáru k metru a pak 15 - 30 minut do různých částí města. Fotografie pohledu z místnosti.

Reakce hotelu

Komentář přidán: 9. 8. 2019

Dear Mrs.sunny264,
We would like to start by thanking you for the time you invested to share your comments and thoughts with us. We appreciate your kind comments regarding our facilities and Front Desk staff. Nevertheless, we are sorry for any mishaps you had, as we commented during your stay. We strive to offer our guests an unique vacation experience and, for that matter, we will surely discuss your comments with the departments involve.
We are truly glad you enjoyed the city and all it has to offer.
We kindly hope to welcome you again with us.
Cordially,
Nathalie A.-
Guest Experience

Lokalita

3,2

C/ de Cullera, 67, Pobles de l'Oest, Valencie, 46035, Španělsko|5,48 km z centra města

Příjezd a odjezd

Příjezd od:

16:00

Odjezd před:

12:00

Užitečné informace

Domácí mazlíčci

Domácí mazlíčci povoleni za příplatek

Důležité informace o městě
Please note that under Royal Decree 933/2021, effective February 1, 2025, hotels in Spain may request certain personal information at check-in, including but not limited to identification, address, email, and phone number for guests 14 and older, as well as proof of relationship with minors under 14.
Přistýlky

Kvůli podrobnostem ohledně přidání přistýlek se obraťte přímo na hotel.

Hotel Port Feria Valencia: Často kladené otázky

Hotel Port Feria Valencia je 5.5 km od centra města Valencie.
Hotel Port Feria Valencia se nachází ve městě Valencie v zemi Španělsko a je 5.5 km daleko od centra města Valencie.
V hotelu Hotel Port Feria Valencia se můžete ubytovat od 16:00 a odhlásit se budete muset před 12:00.
Ano, hotel Hotel Port Feria Valencia má parkoviště.
Ano, Hotel Port Feria Valencia má restauraci.