Vitoria

23. 7. 2019 - 24. 7. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Fly Stay Save + Získejte přístup ke speciálním hotelovým slevám při rezervaci letu přes nás. Jupí!
Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Vitoria patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Zenit Jardines de Uleta Suites, San Pedroko Bidea a Sercotel Boulevard Vitoria-Gasteiz. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Vitoria přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Vitoria

od 1 907 Kč
od 2 875 Kč
od 3 814 Kč

Co říkají cestující o městě Vitoria?

9,8
Nadšenci pro jídlo
7,8
Nadšenci pro historii
7,6
Zelené cestování
7,6
Cestovatelé za luxusem
7,3
Nadšenci pro umění a design
Hodnocení členů (10)
ANDREA MONSALVE BELTRAN
ANDREA MONSALVE BELTRANSan Sebastian
26.09.2018

Concierto de Miguel Campello en la sala de conciertos Jimmy Jazz en el centro de Vitoria.

Ana Rita Bras
Ana Rita BrasPorto
12.05.2014

Vitoria is one of the Basque Country main cities, along with Bilbao and San Sabastian. The city is surrounded by a green ring of parks, however the city center tends to be a bit grey. The historic town is interesting, you'll find a lot of bars and taperias. Culturally vivid, you'll see basque language everywhere, a city of clear strong convictions. Interesting stop. Part of the French route of Santiago.

Maan @Travel Binge
Maan @Travel BingeParanaque
26.04.2014

I never heard of this part of Spain till my trip early this month. It was much a surprise as I loved this place in northern spain specially the Old Town. I loved the organic fruits and vegetable shops all around the old town. They call the city the Green capital of this Basque region. It also seems to be a gastronomic capital since many good eateries line the city including lots of Michelin starred ones.

Javier Odebar
Javier OdebarVitoria-Gasteiz
23.01.2012

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 651 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Vitoria je březen, kdy průměrná cena činí 2 305 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc červenec minulý rok byla 1 765 Kč za noc. To je o 10 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 943 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Vitoria je očekávaná průměrná teplota pro měsíc červenec 19,3 °C/66,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 27,1C/80,8F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou 0,8 °C/33,4 °F.
Nejbližší letiště u města Vitoria je Vitoria (VIT) (5,89 km). K dalším letištím poblíž patří: Logroño (51,85 km) Bilbao (54,63 km)

Naplánujte si cestu do země Španělsko