Bilbao

24. 9. 2019 - 25. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Bilbao patří na základě hodnocení uživatelů Gran Bilbao, Occidental Bilbao a Hesperia Zubialde. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Bilbao přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Bilbao

od 3 475 Kč
od 4 176 Kč
od 7 973 Kč

Co říkají cestující o městě Bilbao?

9,8
Nadšenci pro umění a design
8,8
Nadšenci pro historii
7,7
Nadšenci pro jídlo
7,7
Dobrodružní cestovatelé
7,6
Nadšenci pro turistiku
Hodnocení členů (49)
viajeglobal
viajeglobalFlorianópolis
01.07.2016

Bilbao je jedním ze nejlepších španělských měst ve Španělsku. Domov Baskicka a také velké kulturní centrum. Guggenheimovo muzeum Franka Gehryho je atrakcí. Jídlo je tady úžasné.

Ana Rita Bras
Ana Rita BrasPorto
14.05.2014

Bilbao je hlavní město baskické země, Španělsko. Je skvělé, jak se průmyslové město po vytvoření nového muzea zcela nově objevilo. Je tu určitě před a po Guggenheimu Bilbao. Město má oživený kulturní život, mezi hlavní muzea, nebo umělecké čtvrti nebo staré město / Casco Viejo! Jídlo je báječné. Není to krásné město na první pohled, ale čím více se dozvíte, tím více si ho vychutnáte.

Diane Austin
Diane AustinTallahassee
17.04.2014

Bilbao je živé, krásné kosmopolitní město s vynikajícím letištěm. Architektura a centrum města podél řeky jsou velkolepé, se starými a novými mosty se mísí s krásnými liniemi a stíny. Byli jsme tam na Národním svátku a všechny obchody byly zavřené, ale bary a muzea byly nádherné. Výborné pěší město.

Kat Von B (Travelinggreek)
Kat Von B (Travelinggreek)Huntington Beach
25.10.2013

I was actually here for a week working and while I love Spain, I'm not crazy about Bilbao. It doesn't have the beauty of Madrid or Barcelona BUT it does have the Guggenheim. That is the main reason to go. The boardwalk has many elegant cafes and some great restaurants.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 898 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Bilbao je srpen, kdy průměrná cena činí 4 848 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 2 307 Kč za noc. To je o 23 % méně než průměrná cena za noc ve výši 2 843 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Bilbao je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 18,5 °C/65,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 24,4C/75,9F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 6,3 °C/43,3 °F.
Nejbližší letiště u města Bilbao je Bilbao (BIO) (5,10 km). K dalším letištím poblíž patří: Vitoria (44,63 km)

Naplánujte si cestu do země Španělsko