Bozeman

25. 1. 2020 - 26. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Bozeman patří na základě hodnocení uživatelů Gallatin River Lodge, Element Bozeman a Homewood Suites By Hilton Bozeman. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Bozeman přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Bozeman

od 2 022 Kč
od 3 233 Kč

Co říkají cestující o městě Bozeman?

9,8
Nadšenci pro turistiku
9,0
Cestující rodiny
7,3
Dobrodružní cestovatelé
7,1
Nadšenci pro historii
6,9
Baťůžkáři
Hodnocení členů (26)
Tracy K
Tracy K
22.06.2016

The best little city you'll find. Stay a day and you'll see what all the fuss is about.

Krista Canfield McNish
Krista Canfield McNishSan Francisco
03.08.2015

Bozeman has plenty of room for you to roam. It also has gorgeous views and serves as a great gateway to both the Grand Teton and Yellowstone National Parks. It's also an up-and-coming city that isn't all tourists out and it serves as headquarters to a few tech companies like RightNow Technologies.

Rich Carriero
Rich CarrieroLongmont
17.08.2015

Bozeman is one of America's "It" cities in the second decade of the 21st century. The city is at the eye of a cyclone of mountain ranges that seem to stud every horizon. The city's historic buildings--mansions, mills and even railroad cars--are remarkably well preserved and many have gained a second life as homes to art galleries, architecture or design firms and upscale cafes. As a college town Bozeman has a youthful feel and the nightlife is consequently vibrant and varied. Oh yeah, and Yellowstone National Park is only 90 miles away, making Bozeman an ideal staging point for a foray into the jewel in the crown of the National Park System.

Tory K
Tory KBozeman
06.01.2017

Great little (and growing) town. In a valley surrounded by mountains, you will find lots of hiking, fishing and skiing locally and it is a convenient jumping off place for Yellowstone (about 1.5 hrs to the entrance). Downtown is walkable and has a nice selection of restaurants and shopping.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je leden, kdy průměrná cena činí 2 421 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Bozeman je srpen, kdy průměrná cena činí 5 255 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 3 395 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Bozeman je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -4,8 °C/23,3 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 30,9C/87,6F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -11,1 °C/12,0 °F.
Nejbližší letiště u města Bozeman je Bozeman (BZN) (13,11 km).

Naplánujte si cestu do země Spojené státy