Missoula

3. 2. 2020 - 4. 2. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Missoula patří na základě hodnocení uživatelů StoneCreek Lodge, Citilodge Suites & Motel a Bel Aire Motel Missoula. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Missoula přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Missoula

od 2 954 Kč

Co říkají cestující o městě Missoula?

9,8
Dobrodružní cestovatelé
8,8
Nadšenci pro turistiku
6,8
Hledači duchovna
6,8
Baťůžkáři
6,8
Zelené cestování
Hodnocení členů (14)
Peter Sills
Peter SillsKokomo
06.01.2017

Visited my daughter who was attending Montana State University. A great place to see and experience.

Josh Moody-Arndt
Josh Moody-ArndtNew York City
06.01.2017

Missoula is a small town surrounded by the overwhelming nature that covers Montana. Historically it was a logging town but is now mostly a college town. I stopped here on my way to Glacier National Park and found it to be an interesting stop.

Tory K
Tory KBozeman
06.01.2017

Spent only a short time here but downtown was lovely to wander, everytone was friendly and the scenery was beautiful-- rivers and mountains right in town!

Robin Linenschmidt
Robin LinenschmidtTampa
18.09.2015

Sitting in my car, we looked up to find this beautiful double rainbow

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je únor, kdy průměrná cena činí 1 761 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Missoula je srpen, kdy průměrná cena činí 2 984 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 2 507 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Missoula je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -3,4 °C/25,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 31,0C/87,8F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -8,1 °C/17,4 °F.
Nejbližší letiště u města Missoula je Missoula (MSO) (8,28 km).

Naplánujte si cestu do země Spojené státy