Linköping

28. 1. 2020 - 29. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Linköping patří na základě hodnocení uživatelů Sky Hotel Apartments Tornet, Scandic Frimurarehotellet a Vesterby Golf Hotell & Konferens. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Linköping přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Linköping

od 2 533 Kč
od 4 594 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je červenec, kdy průměrná cena činí 2 120 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Linköping je prosinec, kdy průměrná cena činí 3 004 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 2 474 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Linköping je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -1,8 °C/28,7 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 21,1C/70,0F. Nejchladnější měsíc je únor s průměrnou teplotou -4,4 °C/24,1 °F.
Nejbližší letiště u města Linköping je Linköping City (LPI) (3,48 km). K dalším letištím poblíž patří: Norrköping Kungsängen (41,26 km)

Naplánujte si cestu do země Švédsko