Edremit/Korfez

25. 1. 2020 - 26. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Edremit/Korfez patří na základě hodnocení uživatelů Ramada Resort Kazdaglari Thermal And Spa, Entur Thermal Resort & Spa a Adrina Termal Health & SPA Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Edremit/Korfez přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Edremit/Korfez

od 1 181 Kč
od 2 436 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 945 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Edremit/Korfez je červen, kdy průměrná cena činí 2 273 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 1 181 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Nejbližší letiště u města Edremit/Korfez je Edremit/Korfez (EDO) (1,99 km).

Naplánujte si cestu do země Turecko

Ve městě Edremit/Korfez a v okolí