Edremit/Korfez

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Edremit/Korfez patří na základě hodnocení uživatelů Ramada Resort Kazdaglari Thermal And Spa, Entur Thermal Resort & Spa a Adrina Termal Health & SPA Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Edremit/Korfez přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Edremit/Korfez

od 1 064 Kč
od 1 792 Kč
od 2 171 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 933 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Edremit/Korfez je červen, kdy průměrná cena činí 2 244 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 1 107 Kč za noc. To je o 14 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 266 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Nejbližší letiště u města Edremit/Korfez je Edremit/Korfez (EDO) (1,99 km).

Naplánujte si cestu do země Turecko

Ve městě Edremit/Korfez a v okolí