Hue

29. 9. 2019 - 30. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Hue patří na základě hodnocení uživatelů Gold Hotel, Century Riverside Hue a Huong Giang Hotel Resort & Spa. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Hue přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Hue

od 498 Kč
od 995 Kč
od 2 693 Kč

Co říkají cestující o městě Hue?

9,8
Baťůžkáři
7,8
Nadšenci pro jídlo
7,4
Nadšenci pro historii
7,1
Dobrodružní cestovatelé
7,0
Vegetariáni
Hodnocení členů (32)
Nhiên Bảo
Nhiên BảoHo Či Minovo město
08.11.2018

Có rất nhiều sản phẩm, mỹ phẩm được làm từ thảo dược ở xứ huế, nơi đây chứa rất nhiều thảo dược quý và có lợi cho sức khỏe phụ nữ cũng như mẹ sau sinh và từ đó sản phẩm Bảo Nhiên được làm ra với những tinh hoa trên đã ra đời.

Nhà Đất Huế Quân
Nhà Đất Huế QuânHue
05.10.2018

Là một địa danh mang màu sắc tâm linh. Nơi đây lưu trữ những nét văn hóa triều Nguyễn lúc bấy giờ

Stephen Schreck
Stephen SchreckQueenstown, New Zealand
08.10.2018

Hue is around 3 hours from Da Nang by train. The train ride itself is a beautiful journey through jungle and mountains. Hue is a city like no other in the country. This old capital of Vietnam is where emperors once ruled the country. The forbidden city is an impressive UNESCO site, and every street and structure is cloaked in the country’s history. But today’s Hue also has a more modern atmosphere. There are some great hotels, nightlife, clubs and restaurants. It is well worth a weekend getaway from Da Nang.

Nici Audrianna
Nici AudriannaHouston
29.07.2018

If you have the extra time while visiting Da Nang I highly suggest paying a visit to Hue. You can take the train or pay a driver. This area is often missed and if you are a foodie has a very unique cuisine.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 351 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Hue je únor, kdy průměrná cena činí 468 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 439 Kč za noc. To je o 10 % více než průměrná cena za noc ve výši 393 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Hue je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 28,0 °C/82,5 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červen s průměrnou teplotou 34,5C/94,1F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 19,2 °C/66,6 °F.
Nejbližší letiště u města Hue je Huế (HUI) (14,53 km).

Naplánujte si cestu do země Vietnam