Mapa

Levné lety z Praha do Denpasar Bali

Informace o letu Praha - Denpasar Bali

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

12 533 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 11541 kilometrů

16 hod. 0 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Qatar Airways

Denpasar Bali

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Denpasar Bali je jedno letiště: Denpasar Bali.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Praha - Denpasar Bali je 12 533 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
16 hod. 0 min. je průměrná doba letu Praha - Denpasar Bali.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Praha do Denpasar Bali.

Uvedené informace jsou platné k 20. 11. 2015

Letecké spojení Praha‒Denpasar

Z Prahy do města Denpasar na ostrově Bali vás čeká dlouhá cesta. Chcete-li ušetřit, počítejte se dvěma přestupy v některé z evropských metropolí nebo v Dubaji a v Číně. Let potrvá 24 hodin a více. Cesta se může protáhnout až na 44 hodin. Ceny jednosměrných letenek se dvěma přestupy začínají na dvanácti tisících. Připlatíte-li si čtyři tisíce, budete přestupovat pouze jednou. Cesta i tak ale potrvá přes dvacet tři hodin. Na trase létají společnosti China Southern, Aeroflot, Emirates, KLM a kombinace různých společností. Dobrým tipem je let do Bangkoku přes Moskvu s Aeroflotem a odtud pokračovat s místní nízkonákladovkou AirAsia.

Odlet z Prahy

Na Letiště Václava Havla se jednoduše dopravíte přímo z centra města ze zastávky před Hlavním nádražím linkou AE. Autobusy jezdí každou půl hodinu mezi 5.30 a 22.30. Jízdenka vás vyjde na 60 Kč. V cílové stanici budete za 33 minut.  Na letiště se dostanete také běžnou linkou 119 ze zastávky Nádraží Veleslavín (trasa metra A) anebo linkou 100 ze zastávky Zličín (trasa metra B). Jízdenku zakoupíte v automatech na zastávce, v trafikách anebo přes telefon pomocí zprávy SMS. Všechny autobusy zastavují na obou terminálech. V letištní hale můžete využít připojení k internetu přes wifi zdarma. Přímo na letišti se nachází supermarket Billa.

Přílet do Denpasaru

Mezinárodní letiště Ngurah Rai je umístěno třináct kilometrů jižně od města Denpasar a je třetím nejrušnějším letištěm Indonésie. Již samotný přílet na runway zařízlou z obou stran v oceánu bude zážitkem. Běžným způsobem dopravy z letiště do okolních letovisk jsou taxi. Autobusová doprava do města Denpasar funguje, ale je spíše sporadická a nepravidelná. O jejich odjezdu vás budou informovat u informací v letištní hale. Nejlevnější možností dopravy jsou minibusy, které zastavují za hlavním parkovištěm a odjíždějí, až když se zcela zaplní pasažéry. Některé větší hotely provozují kyvadlovou dopravu a svezou vás přímo z letiště až do hotelu. Cena taxi z letiště do centra Denpasaru se pohybuje kolem 90 000 rupií a do čtvrti Kuta jen kolem 50 000 rupií. Přímo na letišti si můžete vypůjčit automobil od větších společností, jako jsou Avis, Budget či Europcar, anebo se můžete obrátit na některou z místních společností.

Praktické rady a poznámky

Před cestou si ověřte u zastupitelského úřadu Indonésie, zda splňujete podmínky bezvízového vstupu do země. U vybrané letecké společnosti se informujte o maximální povolené hmotnosti zavazadel. Po příletu si posuňte hodinky o sedm hodin dopředu.

Jaké to bude v Denpasaru?

Vzhledem ke své poloze blízko rovníku je teplota na Bali relativně stálá, a to mezi 20 a 33 °C. V období od října do dubna se připravte na vyšší pravděpodobnost deště. Když nebude zrovna pršet, můžete vychutnávat rovníkové slunce den co den po dvanáct hodin na některé z úchvatných, sněhobílých pláží.

Podívejte se, kdy je nejlepší čas rezervovat letenky.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.