Mapa

Levné lety z Antalya do Minsk International 2

Informace o letu Antalya - Minsk International 2

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

6 906 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1901 kilometrů

5 hod. 15 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Aeroflot

Minsk International 2

1 letiště

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Antalya do Minsk. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Antalya do Minsk. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Antalya do Minsk mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Antalya do Minsk přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Minsk hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Minsk. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.