Mapa

Levné lety z Sofia do Alicante

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Alicante...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Sofia - Alicante

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 481 Kč

Přímý letecký spoj

1

Letů týdně

2

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 2079 kilometrů

3 hod. 25 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Red Wings

Alicante

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Alicante je jedno letiště: Alicante.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Sofia - Alicante je 1 481 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
3 hod. 25 min. je průměrná doba letu Sofia - Alicante.
Jedna letecká společnost létá přímo z Sofia do Alicante.
2 lety týdně létají z Sofia do Alicante, a to k měsíci listopad.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Sofie do Alicante. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Sofie do Alicante. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Sofie do Alicante mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Sofie do Alicante přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Alicante hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Alicante. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.