Mapa

Levné lety z Madrid do Praha

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Praha...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Madrid - Praha

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

1 169 Kč

Přímých leteckých spojů

6

Letů týdně

17

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1752 kilometrů

2 hod. 45 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Iberia

Praha

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Praha je jedno letiště: Praha.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Madrid - Praha je 1 169 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
2 hod. 45 min. je průměrná doba letu Madrid - Praha.
6 leteckých společností létá přímo z Madrid do Praha.
17 letů týdně létá z Madrid do Praha, a to k měsíci leden.

Uvedené informace jsou platné k 1.12.2017

Přímé lety z Madridu do Prahy

Z Madridu do Prahy létají přímo aerolinie ČSA a Iberia. Cesta trvá přibližně 3 hodiny. Levné letenky si můžete vyhledat s jedním přestupem. Jedno mezipřistání v Bruselu má v nabídce společnost Brussels Airlines. Nízkonákladová španělská společnost Vueling Airlines má přestup v Barceloně.

Letiště v Madridu

Mezinárodní letiště Barajas v Madridu je nazýváno také jako letiště Adolfa Suaréze. Madridské letiště naleznete 13km od hlavního města ve čtvrti Barajas. Letiště má celkem 4 terminály a patří k největším v Evropě. Lety do Prahy s ČSA a Iberia odlétají zpravidla z terminálu 4. Tento teminál patří k nejdelším na světě. Dopravu mezi terminály zajišťuje bezplatný autobus. Přesun je však možný pouze po opuštění tranzitní zóny.

Na letišti Barajas naleznete mnoho obchodů, barů a kaváren. Nechybí bezplatné připojení k wifi ani zástupci autopůjčoven. Na letiště se z centra města můžete snadno dopravit metrem, které staví u všech terminálů. Jízdenka na metro se platí dle vybrané stanice. Cesta na letiště stojí cca 6EUR. V centru jsou jízdenky levnější.

Letiště v Praze

Letiště Václava Havla Praha nabízí velmi kvalitní zázemí. Na 2 terminálech je k dispozici přes 85 obchodů a restaurací všech cenových skupin. Nová Restaurace Praha na terminálu 1 má velmi levné ceny hlavních jídel. Další možností jsou restaurace rychlého občerstvení McDonalds, Subway či Burger King. Na terminálu 2 objevíte malý supermarket Billa s běžnými cenami potravin.

Váš let z Madridu bude přilétat na terminál T2. Tento terminál se využívá k letům ze zemí schengenského prostoru. Společnou dohodu podepsala většina států EU a také Švýcarsko, Norsko nebo Island. Terminál T1 slouží pro mezikontinentální lety a také lety do Velké Británie, Irska, Rumunska, Bulharska a dalších zemí, které dohodu nesdílí.

Jak se dostat z letiště do centra Prahy?

Taxi z letiště do centra vás bude stát přibližně 500Kč. Za 60Kč se můžete na Hlavní nádraží Praha dopravit přímým autobusem Airport Express. Nejlevnější možností je využít klasické MHD. Zastávkové autobusy 100 a 119 vás dovezou na metro Zličín nebo Veleslavín, odkud můžete rychle pokračovat k Muzeu nebo na Můstek.

Přílet z Madridu do Prahy

V Madridu je oproti Praze sušší a teplejší klima. V zimě se teploty zpravidla drží pár stupňů nad nulou. V létě bývá ve městě velké sucho a horko. Ceny v Madridu a Barceloně patří k nejvyšším ve Španělsku a jsou v porovnání s Prahou až dvakrát vyšší. Platí to pro hotely, restaurace i taxi službu. V supermarketech jsou ceny jídla podobné jako v ČR. Praha i Madrid se nachází ve stejném časovém pásmu.

Podívejte se, kdy je nejlepší čas rezervovat letenky.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.