Mapa

Levné lety z Zagreb do Riga

Nejlepší last minute lety

Máte spontánní náladu? Nikdy není pozdě na rezervaci cesty. Zde je náš výběr těch nejlepších last minute letů do destinace Riga...
Jen odhadované nejnižší ceny. Vyhledány v posledních 14 dnech.

Informace o letu Zagreb - Riga

Nejlevnější cena za zpáteční letenku za minulý měsíc

4 626 Kč

Přímých leteckých spojů

0

Průměrná doba letu, vzdálenost letu je 1358 kilometrů

3 hod. 25 min.

Nejpopulárnější letecká společnost za minulý měsíc

Lufthansa

Riga

1 letiště

Často kladené otázky

V destinaci Riga je jedno letiště: Riga.
Nejlepší cena nalezená na Skyscanner za let Zagreb - Riga je 4 626 Kč. Byla nalezena shromážděním informací od různých přepravců a je to nejlevnější cena za celý měsíc.
3 hod. 25 min. je průměrná doba letu Zagreb - Riga.
Žádné letecké společnosti nelétají přímo z Zagreb do Riga.

Skyscanner vám umožní najít levné lety z Záhřeb do Riga. Snadno a rychle si můžete porovnat letenky stovek leteckých společností a cestovních agentur a vybrat si nejvýhodnější nabídku na trase z Záhřeb do Riga. Nejlepší na tom je, že za Skyscanner nic neplatíte!

Pomocí výše uvedeného grafu si můžete jednoduše srovnat ceny letů z Záhřeb do Riga mezi jednotlivými měsíci a následně si zvolit nejlevnější letenky. Můžete také použít vyhledávací pole a zadat přesné datum vaší plánované cesty. Z nabídek mnoha aerolinek a agentur vám vyhledáme širokou škálu možností, jak koupit letenky levně. Vy si pak již jednoduše zarezervujete váš let z Záhřeb do Riga přímo na stránkách dané společnosti.

Potřebujete pro svůj pobyt v Riga hotel nebo auto? Neváhejte využít akčních nabídek Skyscanneru. V horním navigačním menu stánky si můžete zobrazit přehled cen ubytování a pronájmu automobilů právě v Riga. Jestliže vám Skyscanner pomohl najít levnou letenku, neváhejte si jej přidat do oblíbených záložek pro váš další zahraniční výlet. Zdarma vyhledávejte a rezervujte lety u stovek leteckých společností a podívejte se do jedné z tisíců skvělých destinací po celém světě.

Ceny zobrazené na této stránce jsou jen odhadované nejnižší ceny. Nalezeno v posledních 45 dnech.