Hledání letů

Typ návratu

Levné letenky do Londýna

Lákavý Londýn

Londýn je skutečně jedno z nejzajímavějších měst na světě. Denně tu přistávají stovky letadel z celého světa. Přidejte se k návštěvníkům a najdete si levné letenky na naší stránce!

Londýn je město kontrastů, z mnoha atrakcemi. Z trochou šťestí vám před Buckinghamským Palácem zamává královna, a uvnitř paláce se právě otevírá výstava kde uvidíte svatební šaty Kate které cely svět shlédl na televizních obrazovkách, zdobené krajkami a vyšíváním. Potom si můžete dopřát odpolední čaj v hotelu Ritz který vás obklopí pravou britskou kulturou a historii. Pokud budete chtít pokračovat v kulturní vycházce, nevynechte muzea a galerie, do kterých je vstup zdarma a které mají světoznámé zajímavosti. V Britském muzeu můžete prohlížet unikáty světové historie, a v národní galerii veledíla nejvýznamnějších umělců od Turnera až po Titiána. Zdali je váš vkus spíše na moderní, kolekce Tate Modern je bezkonkurenční, a samozřejmně nechybý díla slavných postav Britské scény jako Damien Hirst a Tracey Emin.

V Londýně lze nejenom prohlížet slavné díla, ale také zažít atmosféru která je inspirovala. Projděte se po Soho, živé, barevné a veselé čtvrti. Nebo pobrouzdejte Camden Town, domov světoznámé moderní Britské hudby a pestrých tržišť. Nejslavnější trh je však Portobello, v Notting Hill, kde lze se příjemně procházet klasicky anglickou čtvrtí.

Úžasný pohled na město zažijete z London Eye , jehož mechanická část byla vyrobena v České Republice a odkud mužete pokračovat výletem lodi do Toweru. Umění anglických zahradníku jistě oceníte při procházce po jednom z londýnských parku jako je Hyde Park, St, James Park či Regents Park.

Jestli vás láká spíše móda tak Londýn je určitě město pro vás, od dostupných až po luxusních stylech. Vystrojte se jak Kate Moss, a večer se vydejte na velkolepé muzikály v West Endu, přepychovou operu v Covent Garden, či divoké party v centru. Londýn je skutečně multikulturní metropole, a každý tu najde to co hledá.

Skyscanner je bezplatné, snadné, a rychlé vyhledávání letů. Najděte u nás let který vám vyhovuje z nejlepší cenou, a kliknutím zamluvte na stránce aerolinie či cestovní agentury.

Stačí vyplnit pole pro vyhledávání, kde si můžete vybrat zemi, město, anebo letiště kam chcete letět a my prohledáme všechny možnosti abychom vám zobrazily ty nejlepší ceny do Londýna či kamkoliv jinam.

Jste flexibilní? Ukážeme vám přehled cen na celý měsíc a vy si vyberte nejvýhodnější dny. Londýn čeká, tak si rezervujte letenky rychle, z jistotou, a bez placení komise, z službou Skyscanner!

více

Nejlevnější lety do Londýn z...

 Nejžádanější na Skyscanner...

Místo příletu

Místo odletu

od 1 275 zpáteční

 Nabídky Londýn

Hotely v Londýn

Pronájem aut v Londýn

Obrázky od Flickr/az1172