Kábul

29. 1. 2020 - 30. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Kábul patří na základě hodnocení uživatelů Kabul Serena Hotel a Kabul Star Hotel & Restaurant. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Kábul přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Kábul

od 2 036 Kč

Co říkají cestující o městě Kábul?

9,8
Nadšenci pro historii
9,8
Dobrodružní cestovatelé
8,8
Cestující rodiny
7,6
Nadšenci pro jídlo
7,6
Hledači duchovna
Hodnocení členů (23)
Harold
HaroldBrooklyn
06.09.2013

Jedno z nejvíce fascinujících míst, které jsem navštívil. Bezpečnost je určitě problém, ale bezpečnější, než byste předpokládali. Je velmi důležité pečlivě naplánovat vaši návštěvu. Vřele doporučuji spolupráci s Afghánskou logistikou pro zajištění bezpečného výletu. Město vyzařuje kulturu / atmosféru a má řadu zajímavých památek / turistických památek. Je to odvážné, ale připadalo mi to krásné. Při návštěvě města požádejte o radu, kde a kdy můžete fotografovat. Místní obyvatelé jsou snadno rozrušení fotografováním. Fotografie policie, vojáků, konvojů atd. Jsou zakázány. Poznámka: Pokud řídíte, potvrďte s místními obyvateli postupy při řízení poblíž vojenských konvojů.

Jaak Treiman
Jaak TreimanLos Angeles
06.01.2017

Kabul is a city of contradictions and unfulfilled promises. It would be a beautiful city if it weren’t so ugly. Rugged, snow-covered mountains dimly visible through thick layers of smoke, dust and diesel fumes surround the city. Palace ruins partially rim the city, ruins barely accessible on muddy roads curving along mountainsides littered with unexploded land mines. Kabul is a former oasis, blessed with abundant subterranean water no longer potable because of nonexistent sewage disposal facilities. The city is bisected by a river that once entertained and distinguished it but has been reduced to a scavengers’ cesspool. Its university shuts down for three winter months because it lacks power for heating. It is a place of entrepreneurs, filled with mostly bored security guards casually holding Kalashnikovs as their compatriots seek employment among a cornucopia of aid givers.

Ismail Bigzad
Ismail Bigzad
21.01.2020

I had a good time here and very happy

Ahmad Nabizada
Ahmad Nabizada
16.12.2019

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 3 334 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Kábul je září, kdy průměrná cena činí 5 075 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 4 101 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Kábul je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden -0,6 °C/30,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 29,7C/85,5F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -4,5 °C/23,9 °F.
Nejbližší letiště u města Kábul je Kábul (KBL) (5,52 km).

Naplánujte si cestu do země Afghánistán

Ve městě Kábul a v okolí