Kábul

23. 9. 2019 - 24. 9. 2019

2 hosté - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Kábul patří na základě hodnocení uživatelů Kabul Serena Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Kábul přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Kábul

od 4 531 Kč

Co říkají cestující o městě Kábul?

9,8
Nadšenci pro historii
9,8
Dobrodružní cestovatelé
7,6
Hledači duchovna
7,6
Cestující rodiny
6,3
Nadšenci pro jídlo
Hodnocení členů (18)
Harold
HaroldBrooklyn
06.09.2013

One of the most fascinating places I have visited. Security is definitely a concern but safer than you might assume. It is very important to plan your visit carefully. I highly recommend working with Afghan Logistics to ensure a safe trip. The city exudes culture / atmosphere and has a number of interesting monuments / tourist sights. It is gritty but I found it beautiful. When visiting the city, ask for guidance on where and when you can take photographs. Locals are easily upset by photo taking. Pictures of police, soldiers, convoys, etc. are prohibited. Note: if you are driving, confirm with locals regarding procedures for driving near military convoys.

Jaak Treiman
Jaak TreimanLos Angeles
06.01.2017

Kabul is a city of contradictions and unfulfilled promises. It would be a beautiful city if it weren’t so ugly. Rugged, snow-covered mountains dimly visible through thick layers of smoke, dust and diesel fumes surround the city. Palace ruins partially rim the city, ruins barely accessible on muddy roads curving along mountainsides littered with unexploded land mines. Kabul is a former oasis, blessed with abundant subterranean water no longer potable because of nonexistent sewage disposal facilities. The city is bisected by a river that once entertained and distinguished it but has been reduced to a scavengers’ cesspool. Its university shuts down for three winter months because it lacks power for heating. It is a place of entrepreneurs, filled with mostly bored security guards casually holding Kalashnikovs as their compatriots seek employment among a cornucopia of aid givers.

Taher Alizada
Taher Alizada
06.09.2019

Ajmal  Rokey
Ajmal Rokey
12.08.2019

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je březen, kdy průměrná cena činí 3 293 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Kábul je leden, kdy průměrná cena činí 4 721 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc září minulý rok byla 3 322 Kč za noc. To je o 15 % méně než průměrná cena za noc ve výši 3 842 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Kábul je očekávaná průměrná teplota pro měsíc září 18,8 °C/65,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle srpen s průměrnou teplotou 29,7C/85,5F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -4,5 °C/23,9 °F.
Nejbližší letiště u města Kábul je Kábul (KBL) (5,52 km).

Naplánujte si cestu do země Afghánistán

Ve městě Kábul a v okolí