Dubrovník

25. 1. 2020 - 26. 1. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Dubrovník patří na základě hodnocení uživatelů Hotel Lapad, Hotel Kompas a Boutique Hotel Kazbek. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Dubrovník přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Dubrovník

od 5 255 Kč
od 2 052 Kč
od 9 034 Kč

Co říkají cestující o městě Dubrovník?

9,8
Nadšenci pro historii
8,3
Dobrodružní cestovatelé
7,9
Nadšenci pro turistiku
6,5
Nadšenci pro jídlo
6,5
Baťůžkáři
Hodnocení členů (164)
Pragya Gupta
Pragya GuptaSingapur
18.09.2018

Fanoušci hry Thrones by toto místo milovali, protože je to prostředí pro přistání krále. Po rychlém vyhledávání Google je poměrně snadné připojit GoT CGI k realitě v Dubrovníku. Západ slunce na Starém Městě je krásný

Erica Chan @missericayvette
Erica Chan @missericayvetteLos Angeles
15.09.2017

Měli jsme jen 8 hodin prozkoumat toto krásné město, a to nebylo dost času Existuje mnoho důvodů, proč jsme se zamilovali do Dubrovníku ... krásné pláže, úžasné architektury, a samozřejmě nádherné scenérie. Není divu, že Dubrovník je nejnavštěvovanější destinací na planetě. Must Dos: City Walls, Buza Bar, GOT Tour, jen abych jmenoval pár ... pro více info check out https://reasonswetravel.wordpress.com/

Louisa W
Louisa W
20.08.2019

The cablecar is a must, especially early evening. Watching the sun set from the restaurant at the top on my birthday was a great memory! Walking around the walls of the city is essential even if you aren’t a game of thrones fan!

Alex
AlexNew York City
07.03.2018

I absolutely loved Dubrovnik. It's definitely one of my favorite places in the Europe. There's so much history behind it that it's unreal. We walked trough Stradun and we really enjoyed it. There's a lot of restaurants, bars and small shops for the tourists but you kind of feel cozy. The huge, 300 year old walls are surrounding this main street. I would love to come again because of how I was feeling while I was there which is absolutely amazing. I recommend it!!!

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je listopad, kdy průměrná cena činí 1 476 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Dubrovník je červenec, kdy průměrná cena činí 4 015 Kč za noc.
Průměrná cena za hotel v měsíci leden minulý rok byla 2 303 Kč za noc. To je stejná cena jako průměrná cena za noc objevená v průběhu posledních 12 měsíců.
Ve městě Dubrovník je očekávaná průměrná teplota pro měsíc leden 7,2 °C/45,0 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 31,1C/88,0F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou 1,8 °C/35,2 °F.
Nejbližší letiště u města Dubrovník je Dubrovnik (DBV) (15,66 km).

Naplánujte si cestu do země Chorvatsko