Altaj

4. 3. 2020 - 5. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Altaj patří na základě hodnocení uživatelů Yinlu Hotel, Runde Hotel a Jin Du Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Altaj přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Nejlépe hodnocené hotely ve městě Altaj

od 740 Kč

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je duben, kdy průměrná cena činí 755 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Altaj je říjen, kdy průměrná cena činí 1 148 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 967 Kč za noc. To je o 1 % více než průměrná cena za noc ve výši 955 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Altaj je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor -14,0 °C/6,8 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 29,5C/85,1F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -25,6 °C/-14,1 °F.
Nejbližší letiště u města Altaj je Altaj (AAT) (11,06 km).

Naplánujte si cestu do země Čína

Ve městě Altaj a v okolí