Chotan

4. 3. 2020 - 5. 3. 2020

2 dospělí - 1 pokoj

Hledáte inspiraci pro své ubytování? Ke skvěle hodnoceným levným hotelům ve městě Chotan patří na základě hodnocení uživatelů Kunlun Hotel, Huayu International Hotel a Hotan Xiyu Hotel. Skyscanner Hotely je rychlý, bezplatný a snadný způsob, jak zorganizovat váš pobyt. Stačí pár kliknutí a můžete snadno hledat, porovnávat a rezervovat ubytování ve městě Chotan přechodem přímo na webové stránky hotelu nebo cestovní kanceláře. Za váš pobyt rezervovaný u nás nejsou přičítány žádné poplatky. Pro začátek zkuste přidat váš vybraný termín do pole hledání výše a dovolte nám vyhledat pro vás levné nabídky hotelů. Případně si můžete vybrat z možností hotelů výše.

Často kladené otázky

Nejlevnější měsíc je září, kdy průměrná cena činí 1 018 Kč za noc. Nejdražším měsícem pro pobyt ve městě Chotan je prosinec, kdy průměrná cena činí 1 437 Kč za noc.
Průměrná cena hotelu pro měsíc únor minulý rok byla 1 167 Kč za noc. To je o 5 % méně než průměrná cena za noc ve výši 1 235 Kč, která byla nalezena v posledních 12 měsících.
Ve městě Chotan je očekávaná průměrná teplota pro měsíc únor 1,6 °C/34,9 °F. Nejteplejší měsíc je obvykle červenec s průměrnou teplotou 31,9C/89,4F. Nejchladnější měsíc je leden s průměrnou teplotou -8,5 °C/16,7 °F.
Nejbližší letiště u města Chotan je Hotan (HTN) (9,74 km).

Naplánujte si cestu do země Čína

Ve městě Chotan a v okolí